Pri zastávke SKIBUSU, raňajky, 42 miest

Chata CHOPOK je situovaná v nádhernom pokojnom prostredí Demänovskej doliny, jednej z najkrajších dolín Nízkych Tatier. Vynikajúca poloha chaty poskytuje našim hosťom široké možnosti aktívneho oddychu, športového vyžitia, turistiky a rekreácie. 50 m od nás je zastávka Skibusu.

Demänovská dolina patrí medzi najnavštevovanejšie strediská na Slovensku, je vzdialená len 4 km od najväčšieho lyžiarskeho strediska Jasná a 6 km od centra Liptovského Mikuláša. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj návštevou známych demänovských jaskýň (len 500 m k Demänovskej ľadovej jaskyni), množstvom turistických a cyklistických túr očarujúcou prírodou Národného parku Nízkych Tatier či relaxom v termálnych bazénoch vodného sveta Tatralandia.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v štýlovo zariadenej chate s celkovou možnou kapacitou až 42 osôb. Chata je mimoriadne vhodná nie len pre rekreáciu rodín s deťmi, školské akcie, ubytovanie pre mladých či milovníkov turistiky, ale aj pre firemné školenia a stretnutia priamo v Demänovskej doline. To všetko samozrejme za najnižšiu cenu v okolí.

Chatu si je možné prenajať ako celý objekt, resp. jednotlivo po samostatných častiach. K dispozícii pre Vás:

1. Poschodie
- jeden 10-lôžkový Apartmán č. 1 s 2-lôžkovou, 4-lôžkovou a 4-lôžkovou spálňou - v každej samostatné lôžka,
- jeden 8-lôžkový Apartmán č. 2 s 2-lôžkovou, 3-lôžkovou a 3-lôžkovou spálňou - v každej samostatné lôžka,
- dve 6-lôžkové izby - Izba č. 3 a č. 4 s poschodovou posteľou a štyrmi samostatnými lôžkami.

2. Poschodie
- dve 4-lôžkové izby - Izba č. 5 a č. 6 so štyrmi samostatnými lôžkami a jednou spoločnou kúpeľňou,
- jeden 4-lôžkový Apartmán č. 7 so štyrmi samostatnými lôžkami.

Súčasťou každej izby aj apartmánu je televízor, kompletne zariadený kuchynský kút a toaleta. Vo väčšine apartmánov a izieb je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom. Nechýba WiFi pripojenie na internet.

Na prízemí je pre všetkých hostí pripravená spoločenská miestnosť s krbom a televízorom. Pre oddych a relax môžu ubytovaní hostia využívať fínsku saunu či dve vonkajšie prírodné ohniská, umiestnené na planine pri chate. Lyže, snowboardy, sane a v letných mesiacoch aj bicykle a kolobežky si môžete uschovať v uzamknutej lyžiarni. Pred chatou je zabezpečené bezplatné parkovanie na osvetlenom parkovisku. Tešíme sa na Vás!