Školské výlety ubytovanie blízko Ľadovej

Školské výlety za najlepšiu cenu v krásnej prírode Demänovskej doliny hneď vedľa Ľadovej jaskyni. Krásne turistické trasy hneď z chaty . Zavolajte nám určite sa dohodneme:)


Chata CHOPOK je situovaná v nádhernom pokojnom prostredí Demänovskej doliny, jednej z najkrajších dolín Nízkych Tatier. Vynikajúca poloha chaty poskytuje našim hosťom široké možnosti aktívneho oddychu, športového vyžitia, turistiky a rekreácie. Demänovská dolina patrí medzi najnavštevovanejšie strediská na Slovensku, je vzdialená len 4 km od najväčšieho lyžiarskeho strediska Jasná a 6 km od centra Liptovského Mikuláša. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj návštevou známych demänovských jaskýň (len 500 m k Demänovskej ľadovej jaskyni), množstvom turistických a cyklistických túr očarujúcou prírodou Národného parku Nízkych Tatier či relaxom v termálnych bazénoch vodného sveta Tatralandia.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v štýlovo zariadenej chate s celkovou možnou kapacitou až 34 osôb. Chata je mimoriadne vhodná nie len pre rekreáciu rodín s deťmi, školské akcie, ubytovanie pre mladých či milovníkov turistiky, ale aj pre firemné školenia a stretnutia priamo v Demänovskej doline. To všetko samozrejme za najnižšiu cenu v okolí.

Chatu si je možné prenajať ako celý objekt, resp. jednotlivo po samostatných častiach. K dispozícii pre Vás máme pripravené dva priestranné mezonetové apartmány s kapacitou 7 a 9 lôžok. Každý z apartmánov disponuje vlastným vchodom, 3 príjemne zariadenými spálňami, spoločenskou miestnosťou s krbom a televízorom a plne vybavenou kuchyňou vhodnou na prípravu chutného stravovania. Samozrejmosťou apartmánov je taktiež vlastná kúpeľňa a dve alebo tri toalety. V chate je Vám k dispozícii aj jedna apartmánová izba so samostatným vchodom s kapacitou dvoch lôžok a možnosťou dvoch prísteliek. Súčasťou tejto izby je televízor, plne vybavená kuchynka a kúpeľňa s toaletou. Ubytovať sa je možné aj v dvoch trojlôžkových a dvoch štvorlôžkových izbách vybavených televízorom a kúpeľňou s toaletou. Štvorlôžkové izby disponujú taktiež kompletne vybavenými kuchynkami.

Pre oddych a relax môžu ubytovaní hostia využívať fínsku saunu či dve vonkajšie prírodné ohniská, umiestnené na planine pri chate. Lyže, snowboardy, sane a v letných mesiacoch aj bicykle a kolobežky si môžete uschovať v uzamknutej lyžiarni. Pred chatou je zabezpečené bezplatné parkovanie na osvetlenom parkovisku.