Lyžiarske vleky len 250 m od objektu!

Bocanské chalúpky - ubytovanie, ktoré sa nachádza v tichom prostredí Nízkych Tatier v obci Vyšná Boca. V blízkosti objektu sa nachádza tenisový kurt, ihrisko s umelou trávou, detské ihrisko i horské cyklotrasy. Tiež sú tu výborné podmienky na lyžovanie, najbližší vlek je len 250 metrov od ubytovania.

Hosťom poskytujeme ubytovanie v dvoch samostatných apartmánoch. V apartmáne č. 1 sú 4 lôžka (manželská posteľ, dve jednolôžka). V apartmáne č. 2 sú 2 izby - jedna štvorlôžková (manželská posteľ, dve jednolôžka) a druhá päťlôžková (manželská posteľ, tri jednolôžka). Vo veľkom apartmáne č. 2 je možnosť pridať dve prístelky.

Každý apartmán má vlastnú plne vybavenú kuchyňu a samostatnú kúpeľňu (sprchovací kút, umývadlo a WC), televízor na satelit, rádio, CD prehrávač a WiFi pripojenie na internet. Pre hostí je tu aj úschovňa na bicykle a lyže. V areáli ubytovania si môžete opekať, grilovať alebo uvariť guláš či kapustu v kotline. Detské ihrisko s umelou trávou, hojdačky aj preliezačky pre deti sú vzdialené 100 m. Rovnako vzdialený je aj minerálny prameň (100 m od nás).

Príďte si vychutnať príjemnú dovolenku do Nízkych Tatier. U nás zažijete mnoho príjemných zážitkov počas celého roka.