Oddychujte štýlovo v horskom prostredí

Chatu Belá nájdete v katastri obce Belá, odkiaľ to máte blízko do vyhľadávanej obce Terchová i do mesta Žilina. Je situovaná v obklopení lesa, čo je pre Vás zárukou pokojnej dovolenky a príjemných voľných chvíľ.

Len niekoľko metrov od chaty sa nachádza Hotel Branica ****, kde máte možnosť zahrať si tenis, oddýchnuť si vo wellness centre alebo si dopriať dobrú večeru v reštaurácii. Odporúčame Vám spraviť si výlet do Terchovej. Tu sa preveziete Terchovským vláčikom, tí najmenší sa zabavia v Lanovom Parku Dino Adventure a spolu zrelaxujete v Relaxačno - informačnom centre Terchovec. Ak patríte medzi milovníkov lyžovania alebo snowboardingu zašportujete si v lyžiarskych strediskách Ski Gavurky a Vrátna Free Time Zone.

Celoročne ste srdečne vítaní v našej štýlovo zariadenej Chate Belá, ktorá Vám poskytne dostatočný priestor až pre 8 osôb. Spoločný čas môžete tráviť v spoločenskej miestnosti, kde sme pre Vás pripravili televízor so satelitným príjmom, rádio, rôzne stolové spoločenské hry a krbovú piecku, ktorá Vám navodí dokonalú atmosféru. Ak obľubujete domáce jedlá, uvaríte si ich v kuchyni so sklokeramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, kávovarom, hriankovačom, umývačkou riadu a chladničkou s mrazničkou.

V chate sa nachádzajú dve 3-lôžkové spálne, jedna so samostatnými lôžkami, druhá s manželskou posteľou a samostatným lôžkom. Samozrejmosťou chaty je moderná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Na vyžiadanie Vám radi pripravíme detskú postieľku a prichystáme žehličku.

Za každého počasia si v exteriéri môžete vychutnať voľný čas posedením v krytom altánku s posedením, kde je k dispozícii gril a kompletne zariadená kuchynka (teplá a studená voda, menšia vstavaná chladnička, rýchlovarná kanvica, sodastream a varný priestor). Ak máte radi opekačku alebo typický kotlíkový guláš, ohnisko a kotlík u nás nájdete tiež. Dospelí sa pohojdajú na plátenej záhradnej hojdačke, tí najmenší sa vyhrajú na detskom ihrisku s preliezkami, hojdačkami, šmýkačkami, pieskoviskom a rôznymi hračkami v interiéri aj exteriéri. V prípade záujmu Vám zapožičiame aj bicykle. Autá si zaparkujete priamo pri chate.

Zaujalo Vás pekné prostredie Belej a máte záujem o útulné ubytovanie počas tohtoročnej dovolenky? Ak ste odpovedali áno, naša Chata Belá je pre Vás tou najlepšou voľbou. Už teraz sa tešíme na Váš pobyt.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí