Chalupa blízko Jánošíkovych dier

Chalupa Olga je situovaná v tichom prostredí Malej Fatry v obci Terchová, presnejšie v časti Biely potok len 500 metrov od Janošikových dier. V lete nespočetné množstvo turistických chodníčkov a v zime vynikajúca lyžovačka vo Vrátnej doline. U nás zažijete parádnu dovolenku počas celého roka.

Naším hosťom ponúkame ubytovanie v chalupe, ktorá sa skladá zo staršej A a novšej B časti.

Časť A (staršia) ma vlastný vchod a skladá sa z dvoch dvojlôžkových a dvoch trojlôžkových izieb. Každá izba má vlastnú kúpeľňu. Na prízemí je spoločenská miestnosť s krbom a televízorom, zariadená kuchyňa na varenie so sporákom, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a mikrovlnkou.

Časť B (nová) s vlastným vchodom obsahuje dve trojlôžkové izby a dve spojené izby so štyrmi lôžkami. Na každej izbe je sprcha, toaleta, televízor, balkón a kuchynka s chladničkou, varnou kanvicou a malým varičom. V celom objekte máte WiFi pripojenie na internet.

Vo spoločnom dvore si môžete posedieť pri krbe alebo na hojdačke. K dispozícii je veľká trávnatá plocha vhodná na loptové hry. Vo voľnom čase si môžete zahrať bedminton alebo šípky. Vaše autá si bezpečne odparkujete priamo pri chalupe.