Letné rodinné pobyty: 5+1 noc zdarma!

Wellness Hotel Rozsutec*** sa nachádza v jedinečnom prírodnom prostredí Národného parku Malá Fatra, pod najkrajším a najmajestátnejším vrchom Veľký Rozsutec, priamo v srdci národnej prírodnej rezervácie. Vďaka svojej vynikajúcej polohe je hotel ideálnou voľbou najmä pre milovníkov turistických a cyklistických túr nádhernou okolitou prírodou, ale aj dokonalého relaxu a oddychu. V blízkom okolí sa môžete vybrať napríklad na túru na Malý a Veľký Rozsutec, Jánošíkove diery, Veľký Kriváň, rôzne tiesňavy a vodopády. Hostia obľubujúci kultúrne a historické pamiatky môžu priamo v 5 km vzdialenej Terchovej navštíviť výstavu Považského múzea venovanú Jurajovi Jánošíkovi, kostol či drevený betlehem, alebo sa zúčastniť tradičných každoročne sa konajúcich folklórnych slávností. Počas zimného obdobia si tu prídu na svoje nadšenci zimných športov. Len necelý kilometer od hotela sa nachádza vyhľadávané lyžiarske stredisko Vrátna Free Time Zone, ktorá svojim priaznivcom ponúka 14 km upravených zjazdoviek, 14 vlekov, dve moderné lanovky, 22 km bežeckých tratí a špičkové doplnkové služby.

Celoročne Vám ponúkame luxusné ubytovanie vo Wellness Hoteli Rozsutec*** s celkovou kapacitou 50 lôžok (vrátane prísteliek). Hostia si u nás môžu vybrať spomedzi viacerých druhov štýlovo a komfortne zariadených izieb a apartmánov, v ktorých výbave nechýba minibar, rádio, televízor so satelitným príjmom, telefón, vlastná kúpeľňa s toaletou a možnosť využívania bezplatného WiFi pripojenia na internet. K dispozícii sú Vám tu:

- 1x dvojlôžková izba - Classic room s balkónom,
- 2x dvojlôžková izba - Classic room bez balkóna,
- 1x jednolôžková izba - Classic room bez balkóna (s možnosťou prístelky),
- 5x dvojlôžková Rodinná izba s balkónom (s možnosťou dvoch prísteliek),
- 1x dvojlôžkový Apartmán Premium bez balkóna (s možnosťou 2 prísteliek),
- 2x dvojlôžkový Apartmán Premium s balkónom (s možnosťou 2 prísteliek),
- 1x dvojlôžkový Rodinný apartmán s balkónom a kuchynkou (s možnosťou 2 prísteliek),
- 1x dvojizbový Apartmán "LUX" s balkónom (dve lôžka v každej izbe a možnosť prístelky v spoločenskej miestnosti).

V rámci doplnkových služieb hotela Vám odporúčame vychutnať si výnimočný relax v hotelovom wellness centre s relaxačným 10 m dlhým bazénom s protiprúdom, vírivkou, saunami, tepidáriom, soláriom a širokou ponukou masáží. Stravovanie je možné v špičkovej hotelovej reštaurácii alebo v Kolibe s tradičnými oravskými špecialitami. Pre detičky sme pripravili priestranný detský kútik s množstvom kníh a hračiek, avšak vo vonkajšej časti na nich čaká aj obľúbená trampolína či rôzne ďalšie možnosti vyžitia. Pre dospelých je tu k dispozícii stolný tenis a futbal, biliard a dokonca aj možnosť využitia plne vybaveného fitness. Pohodlné parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo na parkovisku pred hotelom.

Veríme, že oceníte prvotriedne služby a skutočný oddych v blahodárnom horskom prostredí, srdečne Vás k nám preto v ktoromkoľvek ročnom období pozývame a tešíme sa na Vašu návštevu.