V krásnom prostredí za výhodné ceny!

Penzión U Jánošíka je situovaný v krásnom tichom prostredí malebnej rázovitej obce Terchová, preslávenej nie len ako rodisko legendárneho Juraja Jánošíka, ale i nádhernou okolitou prírodou Národného parku Malá Fatra. Ubytovanie predstavuje výborný východiskový bod pre podnikanie množstva turistických prechádzok prekrásnou Vrátnou dolinou. Vydajte sa na Jánošikové diery, Šútovský vodopád alebo na Malý a Veľký Rozsutec. Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete aj jazdou na koni, množstvom športových aktivít ako i ochutnávkou tradičných regionálnych špecialít v miestnych salašoch. V zimnom období si tu na svoje prídu všetci milovníci výbornej lyžovačky, ktorým sú k dispozícii služby blízkeho lyžiarskeho strediska Vrátna Free Time Zone.

Našim hosťom ponúkame celoročne komfortné ubytovanie v príjemne zariadených izbách, ktoré sú súčasťou penziónu s príjemnou rodinnou atmosférou. K dispozícii pre Vás máme pripravených 6 trojlôžkových izieb, pričom v dvoch z nich je možnosť pridania jedného samostatného lôžka. Celková kapacita penziónu tak predstavuje 20 osôb. Pre zabezpečenie pohodlia hostí je každá izba vybavená káblovou televíziou, bezplatným WiFi pripojením na internet a vlastnou kúpeľňou s toaletou. Na prípravu vlastného stravovania Vám v priestoroch penziónu poslúžia dve kompletne zariadené kuchyne s jedálenskou časťou, umiestnené jednotlivo na každom poschodí objektu. Využívať tu budete môcť okrem kompletného kuchynského príslušenstva s riadmi taktiež plynový sporák s rúrou, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu a chladničku. Vďaka výhodnej polohe ubytovania to nebudete mať ďaleko ani k reštaurácii či potravinám.

K penziónu patrí rozľahlá veľmi pekne upravená záhrada s možnosťou vonkajšieho posedenia na terase a v štýlovom altánku s vonkajším krbom a grilom. Vaše ratolesti môžete nechať šantiť na veľkom uzavretom dvore ubytovania s preliezkami, hojdačkami, šmýkačkou, pieskoviskom a trampolínou. Parkovanie áut je možné v uzamykateľnom dvore penziónu. Tešíme sa na Vašu návštevu.