Príjemné ubytovanie so saunou a vírivkou

Hľadáte príjemné a pokojné miesto na strávenie Vašej dovolenky či obchodnej cesty? Penzión Lili, nachádzajúci sa v pokojnej časti obce Opatovce nad Nitrou, iba 2,5 km od kúpeľného mesta Bojnice, je potom pre Vás ideálnou voľbou. Ručíme Vám, že v tejto lokalite sa počas svojho pobytu nestihnete nudiť.

Vaše ratolesti zaručene poteší návšteva Bojnickej ZOO alebo jazda na koníkoch v blízkom Jazdeckom klube Majer a Hippocentre Bojnice. Do minulosti sa prenesiete návštevou Bojnického zámku a príjemne si oddýchnete aj na turistických trasách smerujúcich na vrch Tlstá alebo Ostredok. Cyklisti si tu tiež prídu na svoje na mnohých cyklistických chodníčkoch. V zimnom období si užijete skvelú lyžovačku v lyžiarskych strediskách Ski Poruba (13 km) alebo Ski Remata (23 km).

Penzión Lili ponúka príjemné ubytovanie v troch komfortne a vkusne zariadených apartmánoch, disponujúcich vlastnou kúpeľnou s vaňou a toaletou. Zvoliť si tu môžete z nasledovných možností ubytovania:

- apartmán č. 1 s jednou 1-lôžkovou spálňou s možnosťou jednej prístelky,
- apartmán č. 2 s jednou 2-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou,
- apartmán č. 3 s dvomi 2-lôžkovými spálňami s manželskými posteľami.

Hosťom z jednotlivých apartmánov je k dispozícii príjemná spoločenská miestnosť s prístupom na terasu s vonkajším posedením, vybavená televízorom so satelitným príjmom a rádiom s CD prehrávačom. Na prípravu vlastnej stravy Vám poslúži kuchyňa s plynovým sporákom, elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou s mrazničkou a umývačkou riadu. Beplatné WiFi pripojenie na internet je v priestoroch celého penziónu samozrejmosťou.

Relax a príjemné chvíle strávite aj v saune či vírivke, ktoré sú pre Vás pripravené v podlaží penziónu. Grilovačku s priateľmi si môžete spraviť na záhrade vo vonkajšom krbe a rovnako príjemne sa budete cítiť aj na terase s vonkajším posedením.

Parkovanie pre tri autá je zabezpečené priamo pri penzióne. Tešíme sa na Vašu návštevu!