Reštaurácia, bar, bazén, sauna, biliard

Penzión Normandia je situovaný v nádhernom prostredí Strážovských vrchov, v príjemnej pokojnej lokalite malebnej obce Nitrianske Rudno. Výborná poloha penziónu priamo v bezprostrednej blízkosti jazera Nitrianske Rudno v kombinácii s jeho zaistenými kvalitnými doplnkovými službami reštaurácie, denného baru, herne a športcentra s krytým bazénom a saunou, je zárukou skvelej dovolenky či relaxačných a športových pobytov počas celého roka.

Okrem podnikania množstva príjemných prechádzok a cyklistických túr krásnou okolitou prírodou si Váš pobyt môžete spríjemniť aj rôznymi vodnými športmi. Venovať sa tu môžete rybolovu, plávaniu, či surfovaniu, pričom radi Vám zapožičiame aj vodné bicykle alebo člnky. Spríjemniť Váš voľný čas si môžete aj návštevou blízkeho kúpeľného mestečka Bojnice (13 km), kde môžete relaxovať v termálnom kúpalisku Čajka, alebo si vychutnať prehliadku očarujúceho Bojnického zámku a rozľahlej zoologickej záhrady. Za návštevu rozhodne stojí aj neďaleká obec Čičmany (25 km), preslávená svojou ľudovou architektúrou, ako aj Rajecká Lesná (35 km) so známym pohyblivým betlehemom.

Penzión Normandia ponúka svojim hosťom celoročne príjemné ubytovanie v útulne zariadených izbách a apartmánoch, ktoré disponujú spolu celkovou kapacitou až 90 lôžok (vrátane prísteliek). Vďaka svojej ubytovacej kapacite a vybaveniu, je penzión vhodný nie len pre ubytovanie jednotlivcov, párov, rodiniek s deťmi a skupín priateľov, ale aj pre organizáciu rôznych firemných akcií, športových sústredení, školských výletov, lyžiarskych výcvikov a škôl v prírode.

V penzióne sú Vám k dispozícii šesť 2-lôžkových izieb, osem 3-lôžkových izieb ako aj šesť 2-lôžkových apartmánov. Kapacitu jednotlivých izieb a apartmánov je po dohode možné ešte rozšíriť o jednu až dve prístelky. Každá izba a apartmán disponuje televízorom a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Časť z izieb a apartmánov je dovybavených aj balkónom s veľmi pekným výhľadom na jazero.

Súčasťou penziónu je krbová miestnosť a reštaurácia s ponukou chutného celodenného stravovania. K dispozícii je tu pre Vás aj denný bar s posedením, letná zastrešená terasa s krbom, herňa pre deti, školiaca miestnosť ako aj priestory športcentra s krytým bazénom, saunou, biliardom, stolným tenisom a futbalom. V areáli penziónu môžete využívať asfaltové ihrisko, detské ihrisko či ihrisko na francúzske gule. Pripravené je tu pre Vás taktiež otvorené ohnisko a bufet na móle s výhľadom na jazero. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo v uzavretom areáli penziónu. Tešíme sa na Vás.