Výhodná poloha pri zámku, ZOO, kúpalisku

Penzión Pod Zámkom nájdete v regióne Ponitrie, v nádhernej lipovej aleji - priamo na pešej zóne známeho kúpeľného mestečka Bojnice. Svojim hosťom ponúka penzión komfortné ubytovanie priamo v centre mesta. K dispozícii je Vám tu 11 moderne a vkusne zariadených izieb, z toho sedem sú dvojposteľové a štyri trojposteľové izby s možnosťou prístelky. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, sprcha, toaleta), televízor a WiFi pripojenie na internet (zadarmo).

Priamo v penzióne sa nachádza menšia kaviarnička s barom a letnou terasou. Tu hosťom servírujeme raňajky podľa vlastného výberu z menu. Okrem výdatných raňajok si tu môžete vychutnať kávičku a rôzne alko a nealko nápoje.

Parkovanie pre hostí je možné v uzavretom areáli nášho penziónu.

Penzión je celoročne veľmi obľúbený hlavne vďaka jeho výbornej polohe. Od Bojnického zámku je vzdialený len 150 metrov. Bojnická ZOO je asi 3 minúty chôdze a kúpalisko Čajka asi 5 minút chôdze. Ak sa do Bojníc chystáte na kongres, náš penzión sa nachádza v absolútnej blízkosti kongresovej sály.
Bojnice sú malým mestečkom v oblasti Hornej Nitry. Nájdete tu zámok, ZOO, kúpele, tenisové kurty, kúpalisko, minigolf, rôzne kaviarničky, obchody a reštaurácie. Jednoducho, keď hľadáte nie len ubytovanie v Bojniciach, ale chcete si odniesť aj nejaké zážitky z tohto čarokrásneho mesta, ste u nás na správnej adrese.