Ubytovanie v blízkosti Tatralandie

Penzión Jana je situovaný v mestskej časti Liptovského Mikuláša - v Liptovskej Ondrášovej, vo vzdialenosti len 2 km od vyhľadávaného aquaparku Tatralandia a 14 km od lyžiarského strediska Jasná CHOPOK. Je ideálnym miestom pre trávenie letnej i zimnej dovolenky.

Na výber máte z mnohých možností aktívneho oddychu vo forme turistických prechádzok či cyklistických túr vedúcich okolitou prírodou. Okrem aquaparku Tatralandia to budete mať blízko aj k termálnemu kúpalisku v Liptovskom Jáne, Bešeňovej a zavítať môžete tiež do kúpeľného mesta Lúčky. V lete sa okúpete na Liptovskej Mare, kde sa okrem kúpania, môžete venovať plavbe loďou alebo rybolovu. Detských návštevníkov poteší kontaktná ZOO, motýlia záhrada, Tatrapolis alebo bobová dráha. V zime si zas užijete bežkovanie, lyžovanie alebo snowboardovanie na svahoch lyžiarskych stredísk Opalisko - Závažná Poruba, Žiar - Dolinky alebo Jasná - Nízke Tatry.

Počas celého roka Vám Penzión Jana ponúka príjemné ubytovanie s celkovou kapacitou pre 33 osôb. Vybrať si u nás môžete spomedzi nasledovných možností:

- jedno 2-lôžkové štúdio s manželskou posteľou,
- dve 3-lôžkové štúdiá s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, pričom jedno z nich má možnosť prístelky,
- jednu 3-lôžkovú izbu (s manželskou a samostatnou posteľou) so zdieľanou kúpeľňou na chodbe,
- jednu 3-lôžkovú izbu s prístelkou (s manželskou a samostatnou posteľou) a vlastnou kúpeľňou,
- jednu 4-lôžkovú izbu (s manželskou a dvoma samostatnými posteľami) so zdieľanou kúpeľňou na chodbe,
- jednu 4-lôžkovú izbu s prístelkou (s manželskou a dvoma samostatnými posteľami) a vlastnou kúpeľňou.

Každá izba aj štúdio disponuje vlastným televízorom so satelitným príjmom a rádiom. Izby sa nachádzajú na prvom poschodí, pričom všetky štúdiá sú situované na 2. poschodí. Z dvoch štúdií je výhľad na Kriváň. Štúdiá okrem kúpeľní majú aj kuchynský kút s keramickou varnou doskou, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a toastovačom. Všetky kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom, umývadlom, uterákmi, sušiakom na sušenie bielizne a toaletou.

Pre všetky štyri izby je hosťom k dispozícií priestranná spoločná kuchyňa s dvoma chladničkami, plynovým sporákom s elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, kuchynským riadom a jedálenským posedením. Na medziposchodí sme pre Vás pripravili aj spoločenskú miestnosť s posedením pri krbe, detským kútikom a pinpongovým stolom. V zimnom období je možnosť úschovy lyžiarskej výstroje v dvoch lyžiarňach. V celom objekte je sprístupnené WiFi pripojenie na internet.

Penzión Jana poteší svojou priestrannou záhradou, trampolínou, hojdačkou a pieskoviskom. Na záhrade si môžete ugrilovať svoje obľúbené jedlá. Vaše autá si zaparkujete na bezplatnom parkovisku priamo pri objekte.

Veríme, že sa u nás budete cítiť príjemne a pri ďalšej Vašej návšteve Liptova nás opäť radi navštívite. Tešíme sa na Vás.