Útulná drevená chata v srdci Liptova

Chatka Ľudmila sa nachádza v pokojnej mestskej časti Liptovského Mikuláša, v Liptovskej Ondrašovej. Ubytovanie u nás je ideálne pre rodiny s deťmi či menšiu skupinu priateľov, ktorí sa rozhodli stráviť dovolenku v malebnom regióne Liptov.

Či už sa k nám chystáte v lete alebo v zime, nudiť sa zaručene nebudete. Okrem nespočetných turistických chodníčkov v Západných a Nízkych Tatrách, prevetráte aj svoje bicykle. Adrenalín Vám stúpne v len niekoľko minút vzdialenej laserovej aréne - Liptov Lasers alebo v Hurricane Factory. Do centra okresného mesta Liptovský Mikuláš (2 km) sa vyberiete obdivovať kultúrne či historické pamiatky alebo učiť novým veciam v Slovenskom múzeu ochrany prírody a jaskyniarstva či Múzeu Janka Kráľa. V lete aj v zime si zaplávate v bazénoch Aquaparku Tatralandia s atrakciami a bohatým výberom wellness procedúr. V zimnom období si milovníci zimných športov užijú kvalitnú lyžovačku na svahoch lyžiarskeho strediska Jasná - Nízke Tatry.

Chatka Ľudmila Vám v každom ročnom období ponúka ubytovanie s celkovou kapacitou pre 8 osôb. V jednopodlažnej chate s bezbariérovým prístupom si počas voľných chvíľ posedíte na pohodlnom gauči, pred štýlovým krbom a televízorom so satelitným príjmom. Priestranný gauč je možné rozložiť a použiť ako prístelku pre 2 osoby. Miestnosť tvorí celok s kuchyňou vybavenou elektrickou dvojplatničkou, remoskou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a chladničkou s mrazničkou. Občerstvenie si vychutnáte pri 4-miestnom jedálenskom stole.

Po náročnom dni si oddýchnete v 2-lôžkovej spálni s manželskou posteľou alebo v 2-lôžkovej spálni s poschodovou posteľou a gaučom, ktorý po rozložení poslúži ako prístelka pre 2 osoby. V celej chate je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Počas teplých letných dní si posedíte na terase prístupnej zo spoločenskej miestnosti alebo sa pohojdáte na záhradnej hojdačke, ktorú sme pre Vás zhotovili. Na oplotenej záhrade si grilované, opekané a iné pochúťky pripravíte na grile, ohnisku a v kotlíku.

Bicykle, lyže a iné športové potreby si odložíte v drevárničke v areáli ubytovania. Svoje autá zaparkujete priamo pri objekte. Strávte svoju dovolenku v krásnej drevenej chate v srdci Liptova. Tešíme sa na Vás v Chatke Ľudmila!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Iba zosobašené páry, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov