Pekné chatky len 1 km od Tatralandie

Chatky Janis nájdete v pokojnej časti na okraji Liptovského Mikuláša, v blízkosti len 1 km od najväčšieho vodného raja na Slovensku, aquaparku Tatralandia.

Podniknite túry krásnou prírodou Liptova, relaxujte v bazénoch a wellness svete Tatralandie, vydajte sa na vyhliadkovú plavbu po Liptovskej Mare, ktorá je vo vzdialenosti len 5 km od nášho ubytovania či zažite neopakovateľnú lyžovačku v blízkom lyžiarskom stredisku Jasná.

Našim hosťom ponúkame príjemné ubytovanie v 3 samostatných moderne zariadených chatkách nachádzajúcich sa v blízkosti seba. V každej chatke sa pohodlne ubytuje 7 osôb v dvoch dvojlôžkových izbách s LCD televízorom, ktoré disponujú spoločne tromi prístelkami.

Chatky sú pekne presvetlené, z jednej izby sa vychádza na balkón, z druhej priamo na príjemnú terasu s vonkajším posedením. Vo všetkých chatkách nájdete dve kúpeľne s toaletou a na prípravu vlastnej stravy v nich slúžia kuchynky s jedálenskou časťou. WiFi pripojenie na internet je samozrejmosťou.

Ubytovaní hostia môžu využívať pekne upravenú záhradu s možnosťou grilovania, detským ihriskom, pieskoviskom s hračkami pre deti, preliezkami, šmýkačkou, hojdačkou a trampolínou. Veríme, že si u nás dokonale oddýchnete a radi sa k nám vrátite.