Degustácia vína priamo pod ubytovaním!

Apartmán Vínny dom je situovaný medzi vinicami, v obci Viničky, v jedinečnej vinárskej oblasti Tokaj. Obec Viničky sa nachádza neďaleko maďarských hraníc, v okrese Trebišov. Súčasťou apartmánového domčeka je tufová vínna pivnica s možnosťou ochutnávky vína vlastnej výroby.

Východoslovenská nížina a blízke Zemplínske vrchy ponúkajú viaceré možnosti pre strávenie príjemných voľných chvíľ v lete i v zime. Môžete si naplánovať celodenný výlet loďou po rieke Bodrog do Maďarského mesta Sárospatak, navštíviť stredoveký Rákocziho hrad alebo sa okúpať v termálnom kúpalisku Sárospatak Thermal Spa, ktorý je celoročne otvorený. Odporúčame Vám tiež navštíviť zrúcaniny hradu Veľký Kamenec v rovnomennej dedinke Veľký Kamenec, alebo renesančný kaštieľ - rodisko F. Rákocziho II v Borši. V okolí je možné venovať sa pešej turistike, navštíviť prírodné rezervácie - Kašvár a Tajba so vzácnou flórou a faunou. Milovníkom cyklistiky odporúčame cyklistické trasy, ktoré vedú tokajskými vinicami. Zastávku si môžete naplánovať pri 12 metrov vysokej vyhliadkovej veži v tvare vínneho suda priamo medzi tokajskými vinicami. Súkromný rybník "Podkova" s možnosťou rybolovu za poplatok je vzdialený len 5 minút chôdze. V Maďarskom meste Sátoraljaúlyhely nájdete Zemplínsky zábavný park (Zemplén Kalandpark) s lyžiarskou a bobovou dráhou, v zimných mesiacoch krytou ľadovou plochou a inými atrakciami. V obci Viničky, kde sa nachádza náš domček, je k dispozícii tenisový kurt a detské ihrisko s preliezkami, šmýkačkou a pieskoviskom.

Pre hostí je celoročne k dispozícii priestranný apartmán s balkónom, ktorý disponuje celkovou kapacitou pre 4 osoby. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, páriky, ako aj pre obchodných cestujúcich, ktorí preferujú ubytovanie v súkromí. Pohodlne si tu posedíte pri sledovaní televízie alebo oddychom pri praskajúcom dreve z krbu. Na prípravu vlastných jedál môžete využiť plne vybavenú kuchyňu s jedálenskou časťou. Apartmán má samostatnú kúpeľňu so sprchovacím kútom.

Pre strávenie voľných chvíľ na záhrade Vám poslúži altánok s vonkajším posedením, možnosťou grilovania, opekania alebo varenia kotlíkového gulášu. Parkovanie áut je zabezpečené priamo pri dome.

Milovníci Tokajského vína si u nás prídu na svoje a zaiste vyskúšajú ochutnávku vína v degustačnej miestnosti na prízemí ubytovania. V okruhu 50 metrov od apartmánu je možné zájsť na degustáciu i do iných pivníc. Zaiste sa v našom Apartmáne Vínny dom budete cítiť príjemne a vrátite sa opäť. Už teraz sa na Vás tešíme!