Útulné ubytovanie, aj na krátkodobo!

Ubytovanie Tokaj - Veľká Tŕňa sa nachádza pod lesom, v prekrásnej oblasti Zemplínskych vrchov. Situované je v tichom prostredí obce Veľká Tŕňa, v okrese mesta Trebišov, vo vinohradníckej oblasti Tokaj.

Vo Veľkej Tŕni Vás očaria rozľahlé vinohrady, zaujímavé miesta na turistiku a cyklistiku. Spravte si výlet k okolitým hradom a kaštieľom, odporúčame Vám navštíviť napríklad Hrad Cejkov, Hradný kaštieľ F. Rákocziho II., Hrad Kazimír, Kamenský hrad i Hrad Kráľovský Chlmec. V lete sa môžete osviežiť v Termálnom kúpalisku Byšta a Areáli vodných športov v Trebišove. Zaujímavý je rovnako výlet do susedného Maďarska, kde zažijete adrenalín pri jazde bobovou dráhou.

Celoročne dostupná chalupa ponúka komfortný priestor pre maximálne 14 osôb. Na výber máte z dvoch ubytovacích jednotiek so samostatnými vchodmi - Apartmánu na prízemí a Apartmánu na poschodí.

Apartmán na prízemí - k dispozícii je Vám obývacia miestnosť s posedením, krbovou pieckou, televízorom so satelitným príjmom a HiFi vežou. Hostia si vlastné jedlá pripravia v kuchyni vybavenej plynovým sporákom s rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. V ubytovaní sa nachádza kúpeľňa s vaňou, práčkou a toaletou. Oddych si doprajete v 6-lôžkovej spálni alebo na gaučovej prístelke v obývacej miestnosti. Pre najmenšie detičky je tu možnosť spania v detskej postieľke.

Apartmán na poschodí - disponuje obývacou miestnosťou s posedením, televízorom so satelitným príjmom. Chutné pokrmy si pripravíte v prakticky vybavenej kuchynke. Spánok zaisťujú dve spálne, a to 3-lôžková a 4-lôžková. Nechýba tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Vo vonkajších priestoroch si môžete posedieť v altánku, grilovať na záhradnom krbe a tí najmenší sa pohojdajú na detskej hojdačke. Vaše autá si zaparkujete priamo na oplotenom pozemku. Vychutnajte si dovolenku v prekrásnom prostredí Tokaja a ubytuje sa v Ubytovaní Tokaj - Veľká Tŕňa. Tešíme sa na Vás!