Chalupa v prostredí Štiavnických vrchov

Chata Štiavnica je situovaná v nádhernom prostredí Chránenej krajinnej oblasti Štiavnické vrchy, v tichej okrajovej časti malebnej obce Štiavnické Bane, nachádzajúcej sa v tesnej blízkosti historického mesta Banská Štiavnica. Výborná poloha chaty v pokojnom prostredí s dostatkom súkromia v kombinácii so zabezpečeným komfortom ubytovania je zárukou dovolenky plnej odpočinku a nezabudnuteľných zážitkov. Okolitá príroda Štiavnických vrchov poskytuje hosťom bohaté možnosti nie len na pešiu turistiku a cykloturistiku, ale aj kúpanie, návštevu mnohých historických a kultúrnych pamiatok a v neposlednom rade taktiež na vychutnanie si skvelej lyžovačky a bežeckých trás v okolitých lyžiarskych strediskách.

Našim hosťom ponúkame ubytovanie v moderne zariadenej zrekonštruovanej chate, ktorá disponuje kapacitou 10 lôžok. V objekte sú Vám k dispozícii dve trojlôžkové spálne s možnosťou využitia jednej a dvoch prísteliek. Jedna z týchto izieb je vybavená navyše balkónom s výhľadom do záhradnej časti ubytovania. Oddychovať v kruhu priateľov a rodiny môžu hostia v príjemnej spoločenskej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom, ktorá je súčasne prepojená s nadštandardne vybavenou kuchynskou časťou s jedálenským posedením. Na prípravu vlastného stravovania tu môžete využívať plynový sporák s rúrou, rýchlovarnú kanvicu, mikrovlnnú rúru, chladničku s mrazničkou a umývačku riadu. Samozrejmosťou chaty je WiFi pripojenie na internet, komfortná kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta.

Vstup do chaty je možný z veľkej krytej terasy s možnosťou pohodlného posedenia, ktorú je možné využívať aj pri dočasnej nepriazni počasia. K chate patrí taktiež malý uzamykateľný sklad, ktorý Vám môže poslúžiť ako úschovňa na bicykle a lyže. Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a radi nás opäť čoskoro navštívite. Tešíme sa na Vašu návštevu.