Nová murovaná chata blízko jazera!

NOVINKA - Chladené čapované pivko na chate. V prípade záujmu Vám zabezpečíme sud piva (lokálne napr. Litovel, Steiger, Radler, Kolaloka) príp. si donesiete vlastný sud a môžete si vychutnať chladené čapované pivo priamo na chate v súkromí.


Chata Bikers house je situovaná v príjemnom prostredí obce Štiavnické Bane, ktorá je bohatá na prírodné jazerá a prekrásnu prírodu.

Len pár metrov od chaty to máte k najbližšiemu jazeru, kde môžete tráviť pokojné voľné chvíle. Zaujímavý je tiež výlet ku okolitým jazerá, ako napr. k Tajchu Evička, Vindšachtskému jazeru či Richňavskému jazeru. Počas Vášho pobytu Vám odporúčame navštíviť aj prekrásnu Banskú Štiavnicu, kde sa Vám oplatí vidieť Banské múzeum v prírode, Nový a Starý zámok i Botanickú záhradu. Lyžovačku alebo snowboarding si užijete na svahoch neďalekého lyžiarskeho strediska Salamandra Ski Resort.

Celoročne Vás srdečne privítame v našej novej chate, ktorá je prispôsobená pre pobyt až 8 hostí. Na svoje si tu prídu najmä rodinky s deťmi, motorkári a milovníci prírody.

Prízemie chaty Vám poslúži ako denná časť, kde si v spoločenskej miestnosti príjemne posedíte na gauči (po dohode je využiteľný aj ako prístelka) a pozriete dobrý program v televízore so satelitným príjmom. K dispozícii je tu tiež rádio, DVD prehrávač, knihy a stolové spoločenské hry. V kompletne zariadenom kuchynskom kúte si pripravíte vlastné pokrmy s využitím sklokeramickej varnej dosky, elektrickej rúry, mikrovlnnej rúry, rýchlovarnej kanvice a chladničky. Súčasťou prízemia je rovnako kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Dreveným schodiskom sa presuniete na poschodie, ktoré tvorí jedna 5-lôžková spálňa so samostatnými lôžkami a tromi prístelkami. Zo spálne vedie vstup na balkón. Teplo v celej murovanej chate zaisťuje peletková pec s možnosťou nastavenia požadovanej teploty. V prípade záujmu Vám zabezpečíme sud piva (lokálne napr. Litovel, Steiger, Radler, Kolaloka) alebo si donesiete vlastný sud a môžete si vychutnať chladené čapované pivo priamo na chate v súkromí.

Pred chatou si v kruhu blízkych posedíte na terase, môžete si tu tiež grilovať, opekať na prenosnom ohnisku alebo variť kotlíkový guláš. Tí najmenší sa potešia detskému ihrisku s hojdačkami, šmýkačkami a preliezkami. Dospelí si zas zahrajú futbal alebo volejbal. Vaše lyže a bicykle si odložíte v priestore na to určenom. Na oplotenom pozemku si bezpečne a pohodlne zaparkujete Vaše autá ako aj motorky. Ak Vaše srdce zatúži po adrenalíne, vieme Vás na želanie povoziť na našej motorke. Tešíme sa na stretnutie s Vami v Chate Bikers house!


Neakceptujeme: Domáce zvieratá