Loading

Ubytovanie Jakubkova lúka

(502 objektov v okolí 25 km)
Jakubkova lúka

Jakubkova lúka

Starý Smokovec

Radi sledujete lyžiarov ako sa pri robení oblúka nakláňajú do zákruty, takmer ležiac na zemi? Chceli by ste takto vedieť lyžovať alebo naučiť to Vaše deti? Potom potrebujete miernejší svah s dobrými službami a v prostredí, ktoré Vás očarí. Ak sa budete učiť lyžovať niekde, kde sa Vám páči, budete sa tu chcieť vrátiť zas a zas. Priamo v centre Vysokých Tatier, v Starom Smokovci sa nachádza práve jedno takéto lyžiarske stredisko. Je ním Jakubkova lúka. Už len názov „lúka“ napovedá, že sa nemusíte báť strmých svahov a nezvládnuteľného terénu.

A viete čo je na lyžovačke v tomto stredisku nezabudnuteľné? Neopakovateľný výhľad na Vysoké Tatry, majestátny Slavkovský štít sa bude týčiť priamo nad Vašimi hlavami. Nejde síce o najväčšie lyžiarske stredisko, zaujímavá je však jeho poloha. Je v samom srdci Vysokých Tatier. Ponúka množstvo miest na parkovanie a len niekoľko desiatok metrov od vlekov je zastávka električky. Čo je však najlepšie, zalyžujú si tu skutočne všetci.

Svahy Jakubkovej lúky sú značené modrou farbou, ide o najmenej náročné zjazdovky vhodné pre každého. V stredisku sú dva vleky. Jeden obsluhuje lyžiarsku škôlku a druhý je hlavný vlek. V lyžiarskej škôlke je množstvo prekážok, brán, slalomové tyče a všeličo možné, čo motivuje Vaše ratolesti k tomu, aby sa chceli zdokonaliť v lyžovaní. Samozrejme sa o ne postarajú skúsení inštruktori.

Hlavný svah je tiež modrej farby a naučia sa na ňom lyžovať aj starší ľudia. Jeho dĺžka je 950 metrov a nemusíte sa obávať žiadnej jeho časti, sklon je skutočne mierny a ako stvorený na rodinnú lyžovačku. V Tatrách je snehu obyčajne dosť, stredisko okrem toho disponuje aj systémom umelého zasnežovania, zajazdíte si tu preto aj počas jari. Nájdete tu taktiež systém umelého osvetlenia, vďaka ktorému si vychutnáte večernú lyžovačku.

Ak hľadáte nenáročné trate vhodné pre začiatočníkov v samom centre Vysokých Tatier, asi nie je lepšia voľba. Starý Smokovec navyše ponúka kultúrne predstavenia, rôzne atrakcie a zaujímavosti pre malých aj veľkých. Napríklad sánkovačkuHrebienka, ktorú si užijete aj v noci. K tomu neopakovateľné výhľady a komfort blízkych hotelov s modernými wellness centrami. Tie potešia nielen telo, ale aj ducha.

Priamo v Starom Smokovci nájdete takmer nekonečné možnosti ako sa ubytovať. Prajete si luxus prepychového hotela, kde Vám donesú raňajky do postele a pred spaním si pochutíte na kaviári? Nech sa páči. Alebo hľadáte rodinné penzióny s vľúdnymi ubytovateľmi, turistické ubytovne ponúkajúce najlacnejšie ubytovanie či priváty evokujúce pocit domova? Nájdete tu všetko. Vysoké Tatry Vás radi privítajú presne podľa Vašich predstáv.

... zobraziť viac

Apartmány Snow

0,0 km od Jakubkova lúka, Starý Smokovec, v rekreačnej oblast...
Apartmány v centre Starého Smokovca!

Apartmán Prima Tatry

0,0 km od Jakubkova lúka, Starý Smokovec, v obci / v meste, n...
Apartmán v srdci Starého Smokovca

Tatry apartman

0,1 km od Jakubkova lúka, Starý Smokovec, v obci / v meste, n...
Komfortné ubytovanie v srdci Tatier

Apartmán Magic Tatry

0,1 km od Jakubkova lúka, Starý Smokovec, v rekreačnej oblast...
Moderný apartmán v Starom Smokovci

Cosy Design Apartment Vysoké Tatry

0,1 km od Jakubkova lúka, Starý Smokovec, v rekreačnej oblast...
Komfortný apartmán vo Vysokých Tatrách

Apartmány Primo Tatry

0,1 km od Jakubkova lúka, Vysoké Tatry mesto - Starý Smokovec...
Najkrajší výhľad v Starom Smokovci!

Vila Studienka

0,1 km od Jakubkova lúka, Nový Smokovec, v obci / v meste, pr...
5*Luxus s najlepšou polohou!

Penzión Koliba

0,1 km od Jakubkova lúka, Starý Smokovec, v obci / v meste, p...
Penzión so slovenskou reštauráciou!

Apartmány Pod Hrebienkom

0,1 km od Jakubkova lúka, Starý Smokovec, v obci / v meste, p...
Luxusné ubytovanie priamo pod zubačkou

Apartment Elegance Hrebienok

0,2 km od Jakubkova lúka, Starý Smokovec, v obci / v meste, pri lese / na okraji lesa
Nový apartmán pod lanovkou na Hrebienok