Vhodné pre firemné akcie, rodinné oslavy

Villa LUPU sa nachádza na Spiši, v malebnom prostredí Slovenského raja, blízko známej turistickej oblasti Čingov v katastri obce Smižany. Villa je situovaná v tichom prostredí mimo obce, so širokou ponukou trávenia voľného času pre deti i dospelých. Ak ste vášnivý turista, zaujmú Vás rokliny, vodopády a majestátna príroda Slovenského raja. Medzi najznámejšie turistické ciele patri Kláštorisko, Tomášovský výhľad, Prielom Hornádu i Sokolia dolina. Ak prídete v zime, zalyžujete si v Poráčskej doline, v Levoči alebo na Plejsoch či vo Vysokých Tatrách. Na výlet sa oplatí vybrať na Spišský hrad, do historickej Levoče, do Dobšinskej ľadovej jaskyne alebo na termálne kúpalisko Vrbov a AquaCity Poprad.

Našim hosťom ponúkame ubytovanie s celkovou kapacitou 38 lôžok. Hosťom je k dispozícii 10 komfortne zariadených 2-lôžkových izieb s prístelkami. Izby sú vybavené rádiom, posedením a vlastným sociálnym zariadením so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. Niektoré izby majú balkón.

Voľné chvíle môžu hostia tráviť v spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom a posedením. K dispozícii je aj WiFi pripojenie na internet. Na prípravu jedál je možné využiť spoločnú kuchyňu.

Pri Villa LUPU je veľká záhrada s altánkom, vonkajším krbom a posedením pri grile a ohnisku. Relax a oddych alebo aj dobrú kávičku si môžete vychutnať na terase s posedením. Deti sa potešia hojdačke a pieskovisku. Svoje autá si bezpečne odparkujete priamo pri ubytovaní.

Príďte spoznávať krásy Slovenského raja a my Vás radi vo Villa LUPU ubytujeme a postaráme sa o Vašu spokojnosť.