Moderne a útulne zariadené ubytovanie.

Túžite načerpať novú silu počas masáže alebo si oddýchnuť v ubytovaní, kde je cítiť rodinnú atmosféru? Ste srdečne pozvaní do nášho Vila Parku – apartmánov, ktoré sa nachádzajú v centre obce Vyhne, v južnej časti Štiavnických vrchov.

Dokonalý relax u nás zažijete aj vďaka využitiu blízkeho aquaparku Vodný raj Vyhne alebo prechádzkou k unikátnej prírodnej rezervácii Kamenné more. Zaujímavým cieľom turistov je aj Vyhniansky travertín. Po stopách baníkov sa vydajte po Náučnom banskom chodníku. Krajom vedie viacero cyklochodníkov pod názvom Bajkom k tajchom, vedúcich aj okolo kultúrnych pamiatok. Za zmienku stojí výlet na Pustý hrad prípadne Hrad Revište. Exkurzia v Pivovare Steiger taktiež patrí k vyhľadávaným tipom na trávenie voľného času. Po napadnutí snehovej pokrývky si zalyžujete na svahoch Salamandra Ski Resort.

Každý deň v roku Vás s radosťou ubytujeme v našom Vila Parku – apartmánoch. Celková kapacita ubytovania je prispôsobená pre maximálne 11 hostí. Vybrať si u nás môžete:
- prízemný 2-lôžkový apartmán so samostatným vchodom, s manželskou posteľou v spálni a dvomi miestami pre prespanie na rozťahovacom gauči,
- podkrovnú 2-lôžkovú izbu s manželskou posteľou a rozťahovacím kreslom, slúžiacim ako prístelka pre jednu osobu,
- podkrovnú 2-lôžkovú izbu s manželskou posteľou a dvomi prístelkami v podobe rozťahovacieho kresla.

Súčasťou každej ubytovacej jednotky je televízor so satelitným príjmom a vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V rámci apartmánu je rekreantom k užívaniu kuchyňa vybavená el. sporákom s rúrou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, hriankovačom a kuchynským riadom. Výborné jedlá si vychutnáte na jedálenskom sedení. Rekreantom v podkrovných izbách poslúži chodba s kuchynským kútikom (jednoplatnička, chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, jedálenské sedenie a kuch. vybavenie). Všade je skvele zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Rodinky s deťmi, športovci, páry aj jednotlivci si skrátia čas užívaním si slnečných lúčov na terase s vonkajším posedením alebo pri hre šípok. Mimoriadne pokrmy si ugrilujete v záhradnom krbe. Vieme Vám zaistiť masáže – hneď vedľa domu. U nás nechýba ani detská postieľka a vysoká stolička. Do 50 m je umiestnené detské aj multifunkčné ihrisko. Naši hostia majú tiež neobmedzený vstup na vyhliadkové trasy i piknikovú lúčku. V obci sa vyšantíte aj v prírodnom bludisku a na iných atrakciách. Parkovanie na súkromnom pozemku je už len „čerešničkou na torte“ pri ubytovaní sa vo Vila Parku – apartmánoch. Tešíme sa na Vás!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty