Len 250 metrov od Aquaparku Novolandia!

Vila Mária sa nachádza na okraji malebnej obce Rapovce v okrese mesta Lučenec na južnom Slovensku, len 250 metrov od novootvoreného termálneho Aquaparku Novolandia.

Vďaka svojej vynikajúcej polohe v blízkosti termálnych bazénov s vodou, ktorá skutočne lieči a svojou vysokou mineralizáciou a chemickým zložením pripomína morskú vodu, je vila ideálnou voľbou najmä pre milovníkov kúpania, relaxu, zábavy a športovania. V areáli kúpaliska sa nachádzajú štyri bazény (sedací, detský nerezový, plavecký a relaxačný), päť bufetov, lobby bar, Beach bar, stánok so zmrzlinou a priestranná zatrávnená plocha s lehátkami a detskými nafukovacími atrakciami. V modernom wellness centre s vitálnym svetom si môžete dopriať dokonalý relax pri rôznych balneo procedúrach, klasických či exotických thajských masážach alebo si vychutnajte rozmaznávanie v Beauty centre so širokou ponukou kozmetických a skrášľovacích služieb. Priaznivcom historicko-kultúrnych a prírodných pamiatok odporúčame navštíviť napríklad neďaleké Novohradské múzeum s galériou a knižnicou v Lučenci alebo kaštieľ vo Vidinej a Opatovej. Vašu dovolenku si môžete spríjemniť taktiež návštevou unikátnej Mučínskej jaskyne alebo vodnej nádrže Ľadovo s možnosťou rybolovu, športového vyžitia (pentaque, volejbal, minifutbal, basketbal, stolný tenis, vodné športy) a zábavy (detské ihrisko, lavičky, ohnisko).

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v novopostavenej Vile Mária s celkovou kapacitou 16 lôžok (vrátane prísteliek).

Hosťom sú tu k dispozícii tri 2-lôžkové izby, pričom v každej z nich sa nachádza okrem manželskej postele aj pohodlná rozťahovacia pohovka (využiteľná ako prístelka pre 2 osoby). V podkroví je situované jedno 2-lôžkové štúdio s kompletne zariadeným kuchynským kútom a taktiež jedna 1-lôžková izba (lôžko o šírke 120 cm). Samozrejmosťou výbavy všetkých ubytovacích jednotiek je televízor so satelitným príjmom a vlastná kúpeľňa s toaletou. Všetky izby okrem 1-lôžkovej sú dovybavené navyše rádiom, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou.

Pre hostí s potrebou bezbariérového prístupu a voľnosťou pohybu máme pripravené jedno špeciálne 2-lôžkové štúdio, kde sa okrem identického vybavenia ako v 2-lôžkových izbách nachádza aj vlastná menšia kuchynka, doplnená o elektrický varič (dvojplatničku) a mikrovlnnú rúru. Samozrejmosťou tohto štúdia je rovnako vlastná bezbariérovo upravená kúpeľňa s toaletou.

V priestrannej spoločenskej miestnosti vily s posedením, rádiom a spoločenskými hrami si môžu všetci hostia bezstarostne vychutnávať vynikajúci čas v kruhu rodiny či priateľov a zároveň si v priľahlej plne zariadenej kuchyni s jedálenským posedením pripravovať občerstvenie či chutné domáce jedlá. Vo výbave spomínanej kuchyne nechýba plynový sporák s elektrickou rúrou, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, kávovar, hriankovač, toaster, rýchlovarná kanvica, kompletný kuchynský riad a práčka. Počas Vášho pobytu tu môžete taktiež bezplatne využívať WiFi pripojenie na internet (možné je aj pripojenie káblom).

V rozľahlej vonkajšej časti vily s dlhou terasou, príjemným posedením pred každým vchodom do izby/štúdia a zároveň aj posedením so záhradným nábytkom pri ohnisku s možnosťou grilovania a opekania si môžete dosýta vychutnávať jedinečný dovolenkový čas. Maximálny komfort počas Vášho pobytu zaručí tiež možnosť zaplávať si vo vonkajšom vyhrievanom bazéne s rozmermi 8 m x 4,16 m. Vaše detičky sa zatiaľ isto výborne zabavia na obľúbenej trampolíne, pieskovisku s hračkami, preliezkach či šmýkačke. Pohodlné parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo vo dvore pri ubytovaní.

Nemáte čas a možnosti ísť k moru? Vyberte sa teda k nám! Čaká tu na Vás "morská" voda, výnimočná atmosféra, bohaté možnosti turistiky aj vytúženého oddychu...


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty