Útulné ubytovanie za skvelú cenu

Ubytovanie Samuel je situované priamo v obci Mučín, v okrese Lúčenec na južnom Slovensku. Len 5 km od ubytovania sa nachádza v obci Rapovce -Termálne kúpalisko Novolandia, s jedinečným zložením termálnej vody. Súčasťou komplexu je aj vnútorný bazén i wellness, ktoré sú otvorené celoročne.

Počas pobytu v našom zariadení Vám odporúčame výlet ku unikátnemu Kamennému vodopádu Šomoška, Hradu Šomoška či Fiľakovského hradu. Na svoje si tu prídu aj rybári na Vodnej nádrži Ružiná. Milovníci koní sa potešia možnosti návštevy Ranču Megi, kde si môžu zajazdiť na 12 koňoch a dvoch poníkoch. V zime si skvele zalyžujete v lyžiarských strediskách Látky Kočanda, Ski Centrum Kokava Línia.

Naše Ubytovanie Samuel Vás celoročne ubytuje v dvoch apartmánoch s dvomi spálňami, s celkovou kapacitou pre 14 osôb. Radi u nás privítame rodinky s deťmi väčšie i menšie skupiny hostí.

Apartmán č. 1 je 6-lôžkový, v jednej spálni s manželskou posteľou a v druhej spálni s poschodovou posteľou. Apartmán disponuje plne vybavenou kuchyňou a obývacou miestnosťou s krbom, televízorom s káblovým pripojením, gaučom slúžiacim ako prístelka pre dve osoby, spoločenskými hrami a hračkami pre deti (v oboch apartmánoch). Samozrejmosťou oboch apartmánov je vlastná kúpelňa so sprchovacím kútom, umývadlom, uterákmi a toaletou.

Apartmán č. 2 je 8-lôžkový, rovnako ako v predchádzajúcom disponuje dvomi spálňami s rovnakým vybavením, v prvej spálni má navyše televízor s káblovým pripojením. Nachádza sa tu taktiež plne vybavená kuchyňa navyše s prístelkou pre dve osoby na rozkladacom gauči. Ďalšia prístelka pre dve osoby na gauči je aj na priestrannej chodbe apartmánu. V celom objekte môžu hostia využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V areáli objektu sa nachádza prestrešená terasa s vonkajším posedením a možnosťou grilovania. V prípade potreby vieme rodinkám s deťmi zapožičať detskú postieľku a stoličku na kŕmenie. Vaše lyže a bicykle si bezpečne odložíte v miestnosti na to určenej. Svoj voľný čas si môžete spríjemniť hrou bedminton alebo zapožičaním bicyklov pre max. 4 osoby (za poplatok a po dohode so správcom). Svoje autá zaparkujete priamo v oplotenom areáli. Tak neváhajte a vyberte sa teda k nám! Čaká tu na Vás "morská" voda, príjemná atmosféra a skvelý oddych. Tešíme sa na Vás!