Novootvorené apartmány pri kúpalisku

HB Apartments sú situované v atraktívnej okrajovej časti Veľkého Medera, v tesnej blízkosti areálu termálneho kúpaliska THERMAL CORVINUS (vo vzdialenosti len 50 metrov). Výborná poloha apartmánov v kombinácii s ich nadštandardným vybavením je zárukou dovolenky plnej relaxácie a oddychu. Okrem dokonalého odpočinku v termálnych bazénoch kúpaliska si počas Vašej dovolenky môžete vychutnávať kvalitné služby wellness, širokú ponuku masáží, fitness, služby solária, kozmetiky či kaderníctva a v neposlednom rade aj pobyt v soľnej jaskyni alebo osvieženie v mnohých kaviarniach a reštauráciách.

Ponúkame Vám komfortné ubytovanie v novootvorených apartmánoch, zariadených s ohľadom na maximálne pohodlie a komfort našich hostí. K dispozícii pre Vás máme jeden dvojlôžkový apartmán a štyri väčšie dvojspálňové apartmány s kapacitou pre 4 až 6 osôb. Samozrejmosťou každého apartmánu je kompletne zariadená kuchyňa s jedálenskou časťou, ktorá je zároveň prepojená so spoločenskou miestnosťou s pohodlným posedením. Vo výbave všetkých apartmánov nechýba ani televízor so satelitným príjmom, bezplatné WiFi pripojenie na internet, rádio, CD/DVD prehrávač a vlastná kúpeľňa s toaletou.

Súčasťou oploteného areálu apartmánov je príjemne upravená záhrada s možnosťou vonkajšieho posedenia v altánku so záhradným krbom. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo pri ubytovaní.