Kvalitné ubytovanie za atraktívne ceny!

Zrekonštruovaná Ubytovňa City je situovaná iba 12 km od mesta Košice. Nájdete ju na hlavnom ťahu medzinárodnej cesty E571.

Poloha ubytovne je ideálna pre obchodných cestujúcich, turistov či študentov vysokých škol. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť (všetko máte na dosah ruky) - supermarket, pošta, vynikajúce napojenie na MHD. Ak máte radi históriu, určite sa vyberte do Košíc. Dóm svätej Alžbety Vás isto očarí. Večer si v meste užijete bohatý kultúrny program - divadlá, kiná a príjemné kaviarničky či reštaurácie už na Vás čakajú.

Ubytovňa City Vám ponúka celoročné cenovo výhodné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 204 osôb. Pripravené pre Vás tu máme nasledovné izby a apartmány:

- 3x samostatná 2-lôžková izba,
- 84x 2-lôžková izba v bunkovom systéme,
- 6x samostatná 3-lôžková izba,
- 2x malý apartmán s jednou 2-lôžkovou spálňou,
- 2x veľký apartmán s jednou 4-lôžkovou spálňou.

Všetky samostatné 2-lôžkové a 3-lôžkové izby disponujú vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou. Izby v bunkovom systéme zdieľajú vždy jednu spoločnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Na prípravu chutnej stravy môžu hostia využiť štyri spoločné kuchynky (s elektrickým varičom - dvojplatničkou, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou), ktoré sú umiestnené v spoločných priestoroch ubytovne. Na požiadanie hosťom zabezpečíme do izieb televízor.

Všetky štyri apartmány sa skladajú z obývacej miestnosti (s gaučovým posedením a LCD televízorom s plochou obrazovkou), kuchynky (s rovnakým vybavením ako kuchynky v spoločných priestoroch) a vlastnej kúpeľne so sprchovým kútom a toaletou. V priestoroch ubytovne (v izbách aj apartmánoch) je zabezpečené káblové pripojenie na internet.

Počas Vášho pobytu môžete využívať služby našej nonstop recepcie. Chutné obedy, večere či raňajky si vychutnáte aj v našej reštaurácii alebo strávte teplé večery pri voňavej kávičke na terase. Vaše autá si pohodlne odparkujete priamo pri ubytovni. Ponúkame aj dlhodobý prenájom izieb a apartmánov. Tešíme sa na Vašu návštevu!