Príjemné ubytovanie v pokojnej časti

Hostel White Coral sa nachádza v pokojnej časti Košíc - Barča, neďaleko košického letiska, na dopravnom ťahu do Maďarska. Ubytovanie je vhodné pre študentov, pracovníkov a dovolenkárov s možnosťou výhodných zliav pri dlhodobých a skupinových pobytoch.

V blízkosti hostela sa nachádza kompletná občianska vybavenosť - supermarket, reštaurácie, kaviarne, pošta, vynikajúce napojenie na MHD. Mesto ponúka veľa možností, ako stráviť svoj volný čas. Ak máte radi kultúrno-historické pamiatky, určite sa vyberte do Dómu svätej Alžbety, Domu umenia, Štátneho divadla a isto Vás tiež očarí mestský park so spievajúcou fontánou a zvonkohrou. Večer si v meste užijete bohatý kultúrny program - divadlá, kiná a príjemné kaviarničky či reštaurácie už na Vás čakajú.

Hostel White Coral Vám celoročne ponúka príjemné ubytovanie v novo zrekonštruovaných priestoroch ubytovne s celkovou kapacitou 53 lôžok.

Máte tu na výber z týchto komfortne zariadených izieb:
- piatich 1-lôžkových izieb na druhom poschodí,
- dvanástich 2-lôžkových izieb na treťom poschodí (s možnosťou spojenia lôžok do dvojlôžka),
- ôsmich 3-lôžkových izieb na treťom poschodí.

V každej izbe sa nachádza televízor s káblovým príjmom, chladnička, uteráky, papuče a stôl so stoličkami (podľa počtu lôžok). Samozrejmosťou je bezplatné káblové a WiFi pripojenie na internet.

Všetkým hosťom je na treťom poschodí k dispozícii spoločenská miestnosť s televízorom s káblovým príjmom, jedálenským posedením a spoločenskými hrami. Ďalej sa tu nachádzajú dve identické kuchynky vybavené dvomi sklokeramickými rúrami, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a dvomi jedálenskými stolmi so šiestimi stoličkami. Spoločnú kúpeľňu so štyrmi sprchovacími kútmi a dvomi samostatnými toaletami pre dámy (4 toalety) a pánov (4 toalety a 4 pisoáre) využijete taktiež na treťom poschodí. Tretia samostatná toaleta sa nachádza na druhom poschodí.

K doplnkovým službám ubytovania patrí okrem recepcie aj práčovňa s tromi práčkami, tromi sušičkami a žehličkou so žehliacou doskou, ktorá je hosťom počas pobytu plne k dispozícii na treťom poschodí. Ďalej sa tu nachádza miestnosť pre úschovu 3 - 4 bicyklov. Na poschodie sa pohodlne dostanete priestranným výťahom. Svoje autá si zaparkujete na bezplatnom parkovisku pred aj za ubytovňou.

Veríme, že u nás nájdete pohodlné ubytovanie dlhodobého charakteru. Tešíme sa na Vás v našom Hosteli White Coral.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Iba zosobašené páry, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Fajčiarov