Ubytovanie s bazénom, jacuzzi a saunou

Ak túžite po dovolenke v krásnom prostredí so zabezpečeným pohodlím ubytovania, relaxačnými priestormi s bazénom, jacuzzi a saunou, kde Vám bude k dispozícii navyše pekne upravená záhrada, srdečne Vás pozývame do ubytovania Molnár Vendégház.

Našim hosťom ponúkame celoročne štýlové ubytovanie v samostatnom rekreačnom objekte Molnár Vendégház s celkovou kapacitou pre 16 až 18 osôb. Ide o kamenný dom postavený Molnárom Istvánom, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou. K dispozícii sú Vám tu 4 komfortné štvorlôžkové izby, ktoré sú vybavené vlastnou kúpeľňou s toaletou. Príjemný relax v kruhu priateľov a rodiny môžete tráviť v príjemnej spoločenskej miestnosti s krbom alebo v priestoroch štýlovej pivnice, kde si po vzájomnej dohode môžu všetci milovníci kvalitného vína vychutnávať rôzne lahodné domáce vína. V ubytovaní je rovnako zabezpečená možnosť prípravy vlastnej stravy v kompletne zariadenej kuchyni s plynovým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničnou, mikrovlnnou rúrou a kávovarom.

Pre hostí preferujúcich aktívny oddych je tu pripravené futbalové a basketbalové ihrisko, stolný tenis a možnosť hrania bedmintonu a petangu. Nechýba tu ani pohodlné vonkajšie posedenie na terase s možnosťou grilovania na záhradnom krbe a prenosnom grile. Parkovanie áut je zabezpečené priamo v uzavretom dvore ubytovania.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí