Reštaurácia s domácou kuchyňou

Penzión U námorníka je situovaný v príjemnom prostredí na okraji Košíc. Okrem pohodlného ubytovania poskytuje svojim hosťom výborné služby reštaurácie s ponukou jedál domácej kuchyne. Počas Vášho pobytu u nás tak budete mať zabezpečené celodenné stravovanie s možnosťou výberu z chutných hotových alebo minútkových jedál.

Ponúkame Vám útulné ubytovanie v príjemne zariadených 5 izbách, umiestnených na poschodí penziónu. K dispozícii pre Vás máme pripravenú jednu dvojlôžkovú izbu s možnosťou jednej prístelky a štyri trojlôžkové izby. Súčasťou každej izby je vlastná kúpeľňa s toaletou. Pri dlhodobejšom ubytovaní je možnosť dohodnutia výhodnejších cien ubytovania.

Na prízemí penziónu je umiestnená štýlová reštaurácia s kapacitou 120 osôb, ktorej priestory sú veľmi vhodné na organizáciu rôznych rodinných akcií (promócie, svadby, oslavy narodenín), firemných posedení či stretnutí. Príjemne oddýchnuť a posedieť si môžu hostia aj na vonkajšej terase reštaurácie. Parkovanie je možné priamo na parkovisku penziónu.