Krásna záhrada s bazénom s protiprúdom!

Ubytovanie Furmanec je situované v atraktívnej lokalite centra malebnej obce Terchová - v jej časti Biely Potok, nachádzajúcej sa v obklopení prekrásnej prírody Národného parku Malá Fatra. Čerstvý horský vzduch, panensky krásna príroda, bohaté možnosti relaxu ako aj aktívneho oddychu, či zaručené súkromie a pokoj. Ak túžite po dovolenke v takomto prostredí, srdečne Vás k nám pozývame. Počas celého Vášho pobytu u nás si môžete vychutnávať množstvo príjemných turistických prechádzok, cyklistických a horských túr krásnou okolitou prírodou. Spoznať tak môžete krásy celej Vrátnej doliny, vrátane Jánošíkových dier, Malého a Veľkého Rozsutca či Šútovského vodopádu. Spríjemniť Váš voľný čas si môžete aj jazdectvom, hraním tenisu, oddychom v miestnom relaxačnom centre Terchovec alebo ochutnávkou tradičných miestnych špecialít. V zimnom období to od nás budete mať blízko k lyžiarskemu vleku Ski Gavurky (2,5 km) či k špičkovému lyžiarskemu stredisku Vrátna Free Time Zone (6 km).

Celoročne Vám ponúkame príjemné novo-zrekonštruované ubytovanie s celkovou kapacitou pre 8 až 11 osôb, ktoré je súčasťou podkrovia rodinného domu s vlastným vchodom. Pre hostí tu máme pripravené dve 2-lôžkové izby (s možnosťou jednej prístelky) s vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom ako aj jeden dvojspálňový apartmán pre 4 až 5 osôb, vybavený kúpeľňou s rohovou vaňou. Vo výbave všetkých izieb a apartmánu nechýba ani televízor či bezplatné WiFi pripojenie na internet. Všetkým ubytovaným hosťom je tu rovnako k dispozícii veľká spoločenská miestnosť, prepojená zároveň s plne vybavenou kuchyňou s jedálenskou časťou, v ktorej na prípravu vlastného stravovania môžete využívať plynový sporák s elektrickou rúrou, rýchlovarnú kanvicu, mikrovlnnú rúru, kávovar, hriankovač, toaster a dve chladničky s mraziacim boxom. Pri spoločenskej miestnosti sú umiestnené zároveň dve samostatné toalety, ktoré sú hosťom plne k dispozícii.

Vynikajúco oddýchnuť si môžete aj v krásne upravenej záhradnej časti ubytovania s rozlohou až 3000 m2, kde je pre Vás pripravená terasa a altánok s vonkajším posedením, záhradný krb, gril či ohnisko, ako aj rybníky s možnosťou lovenia pstruhov a menší plavecký vyhrievaný bazén s protiprúdom. Pre Vaše detičky je tu množstvo priestoru na hranie, vrátane ihriska, hojdačiek, šmýkačiek a trampolíny. Na svoje si tu tak prídu všetky rodinky s deťmi, ktoré u nás môžu stráviť kratšiu ale aj dlhú dovolenku presne podľa svojich predstáv.

Parkovanie Vašich áut je možné na vyhradenom parkovisku priamo vo dvore ubytovania. V prípade záujmu Vám po dohode radi poskytneme počas Vášho pobytu aj raňajky formou švédskych stolov. Veríme, že sa u nás budete cítiť vynikajúco a radi naše služby využijete aj pri ďalšej Vašej návšteve nášho nádherného kraja! Tešíme sa na Vás.