Príjemné ubytovanie

Hacienda Pod skalkou sa nachádza v prekrásnom prostredí Národného parku Malá Fatra v obci Terchová, presnejšie v jej časti Biely potok na polosamotke. V areáli sa okrem veľkej chaty nachádza malá chatka, stará hospodárska budova a majiteľkin dom.

Vďaka vynikajúcej polohe haciendy v tesnej blízkosti známych Jánošíkových dier a v prostredí Malého a Veľkého Rozsutca si tak môžu hostia dosýta celoročne vychutnávať rôzne náročnú turistiku, cykloturistiku alebo prechádzky lesom vrátane zberu húb a lesných plodov. Počas Vášho pobytu Vám odporúčame využiť možnosť ochutnávať tradičné syrové dobroty ako oštiepky, bryndzu či žinčicu priamo na salaši, alebo navštíviť miestne kultúrno-historické pamiatky (expozíciu Jánošík, jeho sochu či kostol s dreveným betlehemom) a spoznávať tradície nášho kraja. Vašu dovolenku si môžete taktiež spríjemniť účasťou na tradičných regionálnych podujatiach ako Jánošíkove dni alebo Terchovský budzogáň, alebo dokonalým relaxom v blízkom relaxačnom centre Terchovec s bazénmi a saunovým svetom. Pre milovníkov lyžovačky máme skvelú správu - v zimných mesiacoch istotne zažijete tú najlepšiu zimnú zábavu v 2 km vzdialenom špičkovom lyžiarskom stredisku Vrátna Free Time Zone.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v Haciende Pod skalkou s celkovou kapacitou 16 lôžok (vrátane prísteliek). Hosťom je na prízemí chaty plne k dispozícii priestranná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, DVD prehrávačom a pohodlnou pohovkou, ktorá je zároveň prepojená s plne zariadenou kuchyňou s jedálenským posedením. Na prípravu Vašich obľúbených jedál tu môžete využívať elektrický sporák s rúrou, chladničku, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu a kompletný kuchynský riad. Na záver Vám po dobrom jedle istotne dobre padne možnosť využiť aj umývačku riadu. V tejto časti ubytovania sa nachádza taktiež posilňovňa, stolný futbal a jedna spoločná kúpeľňa s toaletou.

V podkroví chaty si môžete po celom dni príjemne oddýchnuť a to konkrétne v troch útulných spálňach, jednej 2-lôžkovej s možnosťou využitia až 4 prísteliek, jednej 3-lôžkovej a jednej 3-lôžkovej spálni, taktiež s možnosťou využitia 4 prísteliek. Zároveň každá spálňa disponuje svojou vlastnou kúpeľňou s toaletou. V celom objekte je samozrejme zabezpečená možnosť využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Vo veľmi peknej vonkajšej časti ubytovania s terasou, záhradnou hojdačkou a altánkom s posedením si môžete dosýta vychutnávať pohodu a relax v kruhu rodiny či priateľov, zatiaľ čo sa Vám budú v krbe, na grile či ohnisku pripravovať chutné klobásky a kotlíkový guláš. Najmenší hostia sa istotne výborne zabavia na detskej hojdačke či pri skrývačkách a naháňačkách, na ktoré je tu ideálny priestor. Pohodlné parkovanie Vašich áut je možné priamo pri objekte.

Veríme, že u nás nájdete dokonalé miesto na Vašu vysnívanú dovolenku a v budúcnosti sa k nám radi vrátite! Tešíme sa na Vás.

Objekt sa neprenajíma študentom stredných a vysokých škôl.