Štýlové ubytovanie v Terchovejj

Apartmány a Chalúpka Jánošíkove diery sa nachádzajú v obci Terchová, v najatraktívnejšej časti Biely Potok, priamo na turistických chodníkoch do Jánošíkových dier.

Hosťom ponúkame ubytovanie v troch ubytovacích jednotkách - Apartmány Jánošíkove diery (Apartmán a Apartmán Superior) aj v Chalúpke Jánošíkove diery. Celková kapacita ubytovania je pre 15 hostí.

- Apartmán 58 m2 má k dispozícii prízemie s chodbou, kúpeľňu s toaletou, samostatnú spálňu s manželskou posteľou, kuchyňu spojenú s obývacou izbou. Z izby aj obývacej časti je prístup na terasu s posedením pri potôčiku. Na poschodí je situovaná druhá, otvorená spálňa s manželskou posteľou (tzv. galéria). Ku každej manželskej posteli je možné pridať prístelku. Kuchyňa je kompletne zariadená a vybavená elektrospotrebičmi (chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, indukčná platňa). V obývacej časti využijete rádio, LED TV. K Apartmánu prislúcha oplotená záhrada s grilom a parkoviskom pre 2 autá.

- Apartmán superior 89 m2, kde sa nachádza prízemie so zádverím, chodba, kúpeľňa s toaletou, samostatná spálňou a kompletne vybavená moderná kuchyňou prepojená s obývacou izbou s kozubom. Z obývacej časti sa priamo vychádza na priestrannú terasu s vonkajším posedením (s krboviskom v prístrešku pri potôčiku). Na poschodí druhá spálňa s manželskou posteľou v podkroví( tzv. galérie). Ku každej manželskej posteli je možné pridať prístelku. Kuchyňa je kompletne zariadená a vybavená elektrospotrebičmi (chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, indukčná platňa, el. rúra, umývačka riadu, práčka). V obývacej časti možnosť užívať rádio, LED TV. K Apartmánu prislúcha oplotená záhrada so štýlovým altánkom a grilom s posedením. Parkovanie je pod samostaným prístreškom s parkoviskom pre 2 autá.

Apartmán + Apartmán superior 147 m2 sa dá prenajať aj ako celok. V objekte je zavedené ústredné plynové kúrenie, ohrev teplej vody, satelitná televízia, WiFi pripojenie na internet, mobilný signál. Parkovanie je priamo vo dvore objektu. Najbližšia možnosť stravovania umiestnená 50 m od Apartmánov. V blízkosti tiež zastávka autobusu, potraviny alebo večierka.

- Chalúpka Jánošíkove diery 91m2 - využijete ako samostatný štýlový objekt pri potoku, ktorý je oplotený. Zo závetria vstupujete bezbariérovým vstupom do chodby (zádveria). Posuvnými dverami sa dostanete do obývacej časti s kozubom a LED TV, prepojenej s kuchyňou a jedálenským kútom. Pri vstupe je umiestnené samostatná toaleta. Prízemie je prepojené bezbariérovo s exteriérom troma terasami na východnej, južnej aj západnej strane. Na poschodí umiestené dve samostatné spálne i kúpeľňa s toaletou. Vybavenie kuchyne tvorí riad a elektrospotrebiče (chladnička s mrazničkou, mikrovlnka s el. rúrou, indukčná platňa, umývačka riadu. Nechýba WiFi pripojenie na internet a parkovanie pre 2 autá.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá, Fajčiarov