Chaty v tichej lokalite Terchovej

Chaty Pod kopcom nájdete v tichom prostredí Národného parku Malá Fatra, v známej obci Terchová, len 4 km od centra obce. Chaty sú ideálne pre rodinky s deťmi s bezproblémovým prístupom počas celého roka. Hosťom ponúkame ubytovanie v dvoch samostatných chatkách, v menšej 7 lôžkovej a vo väčšej 11 lôžkovej. Chaty si môžete prenajať jednotlivo alebo ako celok.

Chata č. 1 má kapacitu 7 lôžok + prístelka. Prízemie chaty tvori spoločenská miestnosť s krbom, televízorom a rádiom. Chutné jedlo si môžete pripraviť v kompletne zariadenej kuchyni (chladnička, plynový sporák s rúrou, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica a potrebné riady). Samozrejmosťou je kúpeľňa s toaletou. Poschodie tvori dvojlôžková izba s prístelkou a jedna päťlôžková izba.

Chata č. 2 disponuje kapacitou 11 lôžok. Chatu tvoria dve samostatné ubytovacie jednotky so spoločným vchodom. Každá časť má na prízemí spoločenskú miestnosť s televízorom a satelitom, kompletne zariadenú kuchynský kút a kúpeľňu s toaletou. Na poschodí sú na spanie určené spolu tri spálne, dve trojlôžkové a jedna päťlôžková.

Pekne upravený areál chatiek dotvára príjemnú atmosféru. S rodinou a priateľmi môžete využívať vonkajšie posedenie, ohnisko a gril na opekanie.

Priamo v Malej Fatre sa Vám naskytajú mnohé možnosti na turistiku a cykloturistiku. Jednou z najnavštevovanejších lokalít sú Jánošíkové diery. V Terchovej sa môžete okúpať v aquaparku Terchovec, výborne si zalyžovať v lyžiarskom stredisku Vrátna a v neposlednom rade zažijete kultúrne leto plné podujatí, kde si pripomeniete folklór a tradície tohto kraja.