So známou reštauráciou Terchovská Koliba

Hotel Diery*** je situovaný v prekrásnom prírodnom prostredí malebnej obce Terchová. Vynikajúca poloha hotela v tichej okrajovej časti obce v lokalite Biely Potok predstavuje ideálny východiskový bod pre podnikanie turistických prechádzok kaňonom Jánošíkové Diery, podnikanie hrebeňových túr na Malý a Veľký Rozsutec ako aj ďalších výletov na spoznávanie očarujúcej prírody známej Vrátnej doliny.

Našim hosťom ponúkame celoročne cenovo veľmi výhodné komfortné ubytovanie v príjemne zariadených izbách a apartmánoch rodinného hotela, ktorého súčasťou je výborná reštaurácia Terchovská Koliba s bohatou ponukou chutných domácich jedál pripravovaných vždy z čerstvých surovín. K dispozícii pre Vás máme pripravených:
- desať 2-lôžkových izieb STANDARD (renovovaných 2018),
- desať 2-lôžkových izieb SUPERIOR (renovovaných 2016).

Všetky izby sú s manželskou posteľou, pevným lôžkom a novými sedačkami (využiteľnými na jedno, pri deťoch do 15 r. až dve plnohodnotné lôžka). K výbave každej izby patrí taktiež LCD televízor, bezplatné WiFi pripojenie na internet, balkón resp. terasa a vlastná kúpeľňa s vaňou a toaletou. Pre hostí preferujúcich apartmánový typ ubytovania máme v našej ponuke taktiež štýlové apartmány s obývacou miestnosťou a s posedením, ktoré sú určené pre pohodlné ubytovanie 2 až 5 osôb.

Hoteloví hostia majú k dispozícii naše Wellness Centrum so saunami, vírivkami a relaxačnou zónou a s možnosťou masáže. Ubytovaným hosťom ponúkame neobmedzený vstup do wellness zadarmo. Izby SUPERIOR navyše ponúkajú zadarmo wellness župan a papučky, takisto fľaškovanú vodu a ovocie pri príchode, ako aj vyhradené parkovanie zadarmo.

Stravovanie majú ubytovaní hostia zabezpečené v priestoroch vychýrenej Terchovskej Koliby Diery, v ktorej Vás obslúži náš vždy milý a ochotný personál, účet je možné posielať si na recepciu s 10% zľavou. V hoteli nechýba ani príjemná spoločenská miestnosť s posedením a spoločenskými hrami (biliard, stolný futbal, elektronické šípky), ktorá takisto slúži ako raňajková miestnosť kde ponúkame bohaté bufetové raňajky zadarmo. Takisto je k dispozícii kino miestnosť s Xbox 360 a Netflixom. Pripravená pre Vás je tu taktiež tradičná štýlová Besiedka Diery s krbom, kde sa môžete osviežiť ponukou čapovaných nápojov. Vaše ratolesti sa zas potešia detskému kútiku s hračkami ako aj detskému ihrisku s preliezkami, hojdačkami, šmýkačkou, trampolínou a pieskoviskom.

Veríme, že u nás prežijete dovolenku plnú relaxu a nezabudnuteľných zážitkov a radi nás čoskoro opäť navštívite. Tešíme sa na Vašu návštevu.