Chalupa s krásnym výhľadom a saunou

Lastminute 24 hodin zľava 10%

Novo zrekonštruovaná útulná Chalupa na Tižine je situovaná v osade Tižincovci patriacej pod obec Terchová, v okrese Žilina. Priamo z chalupy sa Vám naskytne krásny výhľad na hrebeň Malej Fatry.

Priamo odtiaľto sa Vám naskytajú mnohé možnosti na turistiku, cykloturistiku, zber lesných húb a plodov. Nádherné sú túry k Jánošíkovým dieram, Šútovskému vodopádu i na Malý a Veľký Rozsutec. Príjemne oddýchnuť si môžete aj pri návšteve blízkeho Relaxačného centra Terchovec, tu si navyše zrelaxujete v niektorej zo saún či doprajete príjemnú masáž. V zime si perfektne zalyžujete alebo sa posánkujete v lyžiarskych strediskách Ski Gavurky a Vrátna Free Time Zone.

Celoročne sa môžete ubytovať v útulnej Chalupe na Tižine, ktorá je ideálnym miestom na trávenie rodinnej dovolenky pre maximálne 10 osôb.

Chvíle pohody si užijete na prízemí v spoločenskej miestnosti s rohovým rozkladacím gaučom, ktorý v prípade potreby poslúži ako prístelka pre dve osoby. Dobrý film si pozriete v televízore so satelitným príjmom. V kuchyni Vám na prípravu domácej stravy poslúži keramická varná doska, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a chladnička s mrazničkou. Súčasťou kuchyne je aj drevené jedálenské posedenie. Rovnako na prízemí nájdete dve kúpeľne a samostatné toalety. Jedna s vaňou, sušičom na vlasy, stojanom na sušenie prádla a uterákmi. Druhá je vybavená sprchovacím kútom, uterákmi a práčkou. Z tejto kúpeľne vedie malá chodbička priamo k fínskej saune.

Na prvom podlaží si oddýchnete v 2-lôžkovej spálni s pracovným stolom. Ďalšie dve 4-lôžkové spálne sa nachádzajú v podkroví chalupy. Spojenie s okolitým svetom je zabezpečené bezplatným WiFi pripojením na internet.

Pri chate je pre Vás prichystaný altánok s posedením, vonkajší krb a ohnisko, kde si môžete opiecť dobrú klobásku, alebo slaninku. Bicykle a lyže si bezpečne odložíte v miestnosti na to pripravenej. V zimnom období nutné použiť snehové reťaze. Bezproblémové parkovanie Vašich áut je priamo pri objekte. Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a opäť sa k nám čoskoro vrátite. Tešíme sa na Vás.