...a ten výhľad na hrebeň Nízkych Tatier

V malebnej obci Liptovská Lužná sa nachádza naša útulná drevenička U Majtinky. Príďte k nám prežiť príjemnú dovolenku v kruhu Vašich najbližších a vychutnať si jedinečné výhľady na Nízke Tatry.

Okolie ponúka širokú škálu aktivít a atrakcií na trávenie voľného času. Vybrať sa môžete na vysokohorskú túru do Národného parku Nízke Tatry, na nenáročnú prechádzku aj si zajazdiť na bicykli po cyklotrasách regiónu. Milovníkov oddychu aj zábavy vo vode poteší blízkosť relaxačného komplexu Gothal v Liptovskej Osade, Vodného raja v Bešenovej alebo Kúpeľov Lúčok. Spolu s deťmi si užijete Habakuky - Dobšinského rozprávkový svet na Donovaloch alebo Zoo Kontakt v Liptovskom Mikuláši pri Aquaparku Tatralandia. Zjazdové lyžovanie, bežkovanie a mnohé zaujímavé zimné športy sa dajú vykonávať v blízkych lyžiarskych strediskách. Na výber máte miestne Lyžiarske stredisko Liptovská Lúžna, Lyžiarske stredisko Smrekovica aj Park Snow Donovaly.

Celoročne sa v našej dreveničke U Majtinky ubytuje maximálne 10 hostí. Už pri vstupe do nej si užijete pohodovú atmosféru v obývacej miestnosti s pecou na tuhé palivo, rádiom, CD prehrávačom a spoločenskými hrami. Práve tu je Vám k dispozícii jedna manželská posteľ. Gazdinky pripravia chutné jedlá v kuchyni s pecou na tuhé palivo (dá sa variť aj piecť), rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a jedálenským posedením. Využiť tu môžete gauč, slúžiaci ako prístelka pre dve osoby. Komfort zaisťuje kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Do podkrovnej časti nášho ubytovania sa rebríkom dostanete do spálňovej časti. Spánok zabezpečujú dve spálne - jedna 2-lôžková a jedna 4-lôžková. Súčasťou každej spálne je príslušný počet samostatných lôžok.

V oplotenom exteriéri ubytovania si posedíte na vonkajšom posedení na terase. Dostupný je Vám tu taktiež kotlík na varenie gulášu aj gril na prípravu špecialít. Vaše bicykle či lyže vieme uschovať v podpivničenom priestore drevenice. Stačí už len zaparkovať autá priamo pri ubytovaní a prežiť krásne chvíle v súkromí u nás. Tešíme sa na Vás!