chutné raňajky, WiFi, parkovanie v cene

Penzión Soltis** situovaný v obci Liptovské Revúce Vám ponúka nadštandardné ubytovanie v tichom a krásnom horskom prostredí vrchov Veľkej Fatry.

Len 4 km od penziónu sa nachádza novo-otvorené športovo-relaxačné centrum GOTHAL s možnosťou kúpania, wellnessu a športového vyžitia. V blízkom okolí sa núka možnosť lyžovania aj v lyžiarskom stredisku PARK SNOW Donovaly, resp. v Ski Parku Malinô Brdo - Ružomberok. Nachádza sa tu taktiež množstvo turistických a cykloturistických hrebeňových trás, či termálnych kúpalísk.

Penzión ponúka komfortné ubytovanie v 2-lôžkových izbách s televízorom a možnosťou prístelky. Súčasťou každej izby je samostatná kúpelňa so sprchou a toaletou. Ubytovanie je možné aj v samostatných apartmánoch.

V objekte penziónu je Vám k dispozícii spoločenská miestnosť s krbom a jedáleň v starodobom štýle, kde Vám naservírujeme chutné domáce raňajky. V celom objekte je zabezpečené WiFi pripojenie na internet. Pre oddýchnutie a relax je Vám k dispozícii bedminton, basketbalový kôš, miestnosť s biliardom a stolným futbalom. Pre Vaše ratolesti máme pripravené množstvo hračiek, detské ihrisko, detskú miestnosť, trampolínu, záhradnú šmýkačku a basketbalový kôš. Ako potešenie pre najmenších sme tento rok pripravili menšie prekvapenie v podobe zajačikov.

Dominantou záhrady je veľký altánok s grilom a možnosťou grilovania. Rovnako si niečo dobré môžete opiecť na ohnisku s posedením na drevených pníkoch. Dovolenku s priateľmi alebo rodinou Vám spríjemní aj vonkajší bazén a upravená záhrada.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty