Útulná drevenička so saunou a krbom

Prijmite pozvanie do našej Drevenice pod jaseňom, ktorá sa nachádza v peknom prostredí Liptova, v obci Liptovská Lužná, blízko lyžiarskych stredísk Park Snow Donovaly a Park Snow Liptovské Revúce.

Liptov máte od nás na dosah. Poznávajte jeho krásy po trasách pre cyklistov, turistov alebo bežcov. Dostať sa môžete na hrebene Nízkych tatier, Chočských vrchov aj Veľkej Fatry. Pokiaľ Vás láka oddych, veľmi blízko je Gothal - relaxačno-športové centrum alebo vodný raj Bešeňová. V zimnom období odporúčame vyššie uvedené lyž. strediská, poprípade si zbaliť so sebou bežky aj sánky.

Drevenica pod jaseňom je celoročne prístupná pre 18 osôb. K dispozícii je priestranná spoločenská miestnosť s televízorom, krbom, rádiom a spoločenskými hrami. Jedlá si môžete uvariť v kompletne zariadenej kuchyni. V rámci drevenice sú umiestené tri kúpeľne so sprchovacími kútmi, toaletami a navyše jednou toaletou. Spánok zaisťuje 5 spální - dve 2-lôžkové, jedna 3-lôžková, jedna 4-lôžková a jedna 6-lôžková.

V exteriéri drevenice sme pre Vás, našich vzácnych hostí, pripravili altánok s posedením, gril, kotlík aj záhradný krb. Deti sa zabavia na šmýkačke. Vy si môžete zahrať šípky a stolný tenis. Po aktivitách dobre padne oddych v saune. K dispozícii máme tiež miestnosť na uschovanie bicyklov a lyží + práčku. Parkovanie je zabezpečené priamo pri drevenici. Tešíme sa na Vás!