Štýlovo zariadená chalupa s krbom

Chata pod lipou je situovaná v krásnom pokojnom prostredí na okraji malebnej obce Liptovská Osada, nachádzajúcej sa na rozhraní Nízkych Tatier a Veľkej Fatry.

Ak túžite po dovolenke v tichom prostredí s dostatkom komfortu, súkromia a v obklopení nádhernej prírody a hôr, srdečne Vás k nám pozývame. Blízke okolie chaty poskytuje bohaté možnosti turistiky a cyklistiky. V zimnom období si na svoje prídu všetci milovníci výbornej lyžovačky, ktorým sú k dispozícii služby lyžiarskeho strediska Ski Fun Liptovské Revúce, vo vzdialenosti približne 6 km.

Našim hosťom ponúkame celoročne komfortné ubytovanie v štýlovo zariadenom samostatnom drevenom dome, ktorý je svojím vybavením prispôsobený pre pohodlné ubytovanie 8 až 12 osôb. Na prízemí objektu je Vám k dispozícii príjemná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným pripojením, rádiom s CD prehrávačom a pohodlnou roztiahnuteľnou pohovkou s možnosťou dvoch prísteliek. Na prípravu vlastného stravovania tu nechýba kompletne zariadená kuchyňa s jedálenskou časťou s posedením, v ktorej výbave môžete využívať elektrický sporák s elektrickou rúrou, rýchlovarnú kanvicu, umývačku riadu, mikrovlnnú rúru, hriankovač a chladničku s mrazničkou. Prízemie chaty je tvorené taktiež jednou dvojlôžkovou spálňou a komfortnou kúpeľňou s toaletou. Na poschodí objektu sú umiestnené ďalšie tri dvojlôžkové spálne spolu s druhou kúpeľňou s toaletou.

V priestoroch celej chaty je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Príjemný relax a oddych si môžu ubytovaní hostia dopriať na krytej terase s možnosťou vonkajšieho posedenia a opekania na záhradnom grile. Pripravené pre Vás je tu rovnako ohnisko, kde si môžete pripraviť chutný kotlíkový guláš. Pre spríjemnenie Vášho pobytu je chata dovybavená stolným futbalom a 2 bicyklami. Parkovanie je možné priamo pri ubytovaní.