Chata, kde zažijete harmóniu s prírodou!

Túžite po pokoji, oddychu a máte radi prírodu? Vyskúšajte pobyt v Slnečnej usadlosti, ktorá je situovaná v tichom prostredí lesa, za obcou Okrúhle. Čaká tu na Vás dovolenkový pobyt v spätosti s prírodou a ručíme Vám, že lepšie miesto pre regeneráciu tela aj duše určite nenájdete. Zavítajte k nám s rodinkou, priateľmi či známymi. Dovolenka v Slnečnej usadlosti je ideálna pre všetkých, ktorí milujú prírodu, zvieratká a oddych bez rušivých vplyvov modernej techniky.

Okolité prostredie ponúka turistické i cyklistické možnosti a veľa romantických prechádzok, kde natrafíte na množstvo lesných plodov či húb. Váš pobyt si môžete spríjemniť aj návštevou neďalekého prírodného vojenského múzea s expozíciou vojenskej techniky z II. svetovej vojny a Vaše ratolesti zaisto poteší pohľad z vyhliadkových veží. V zime si v okolí vychutnáte výbornú lyžovačku hneď v niekoľkých lyžiarskych strediskách (napríklad Ski Medvedie alebo lyžiarsky areál Makovica).

Slnečná usadlosť Vám celoročne ponúka útulné ubytovanie v chate s maximálnou kapacitou pre 26 osôb. Pokojný a ničím nerušený spánok si vychutnáte v jednej 6-lôžkovej spálni (so samostatnými lôžkami s možnosťou spojenia na manželské lôžka) a jednej priestrannej podkrovnej miestnosti, určenej na meditáciu a spánok na molitánových matracoch v počte 20 kusov.

Chvíľky pohody a radosti so svojimi najbližšími si vychutnáte v spoločenskej miestnosti nazývanej aj herňa. Zabavíte sa tu pri biliarde, stolnom tenise či šípkach. Na prípravu domácej chutnej stravy Vám poslúži kuchyňa vybavená plynovou dvojplatničkou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou je v chate samozrejmosťou.

Aby ste si svoj pobyt u nás čo najviac užili, pripravili sme pre Vás anti-stresové aktivity, ktoré Vám zaručene dodajú novú energiu. Vyskúšajte naše posilňovacie aktivity v prírode ako napríklad: metrovica, rúbanie dreva, konárová hrazda, balančné cvicky na kmeni stromu a beh v členitom horskom teréne. Po športových výkonoch výborne padne grilovačka alebo varenie kotlíkového gulášu. Pre tých, čo radi relaxujú je k dispozícii vonkajšie posedenie pod veľkým stanom (12x6 m), ktorý je možné využiť aj na rodinné oslavy. Vaše autá si odparkujete priamo pri ubytovaní.

Oddýchnite si u nás od ruchu a zhonu veľkomiest. Tešíme sa na Vašu návštevu!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí