Komfortné ubytovanie v krásnom prostredí

Rekreačný dom a privát Pallo sú situované v nádhernom horskom prostredí Vysokých Tatier, v príjemnej pokojnej časti malebnej dedinky Pribylina.

Blízke okolie ubytovania poskytuje hosťom bohaté možnosti rekreácie, aktívneho trávenia voľného času ako i športového vyžitia. Podniknúť môžete množstvo peších turistických a cyklistických túr prekrásnou prírodou Západných a Vysokých Tatier. Spríjemniť Váš pobyt si môžete splavovaním rieky Belá, návštevou blízkeho skanzenu - Múzeum liptovskej dediny (1 km) ako i krásnych jaskýň v neďalekej Demänovskej doline. Ďaleko od nás to nebudete mať ani k Liptovskej Mare, termálnemu kúpalisku v Liptovskom Jáne či Aquaparku Tatralandia a Gino Paradise Bešeňová. V zimnom období si všetci milovníci lyžovania vychutnajú skvelú lyžovačku. K dispozícii sú im upravené zjazdovky viacerých blízkych lyžiarskych stredísk (Liptovská Kokava, Podbanské, Liptovský Ján, Jasná Nízke Tatry).

Našim hosťom ponúkame celoročne príjemné ubytovanie v samostatnom rekreačnom dome ako i v privátnom ubytovaní, ktoré je súčasťou rodinného domu. Ubytovanie je preto veľmi vhodné nielen pre jednotlivé páry a rodinky s deťmi, ale aj pre väčšie skupiny priateľov a známych, ktorí si chcú vychutnať dostatok súkromia. Prenajať si tak môžete u nás ako jednu izbu - štúdio, tak aj celý rekreačný dom, ktorý je umiestnený v záhradnej časti rodinného domu majiteľov ubytovania.

Rekreačný dom (ŽLTÝ DOM) je svojím interiérom a vybavením prispôsobený pre pohodlné ubytovanie 25 osôb. Pripravených je tu pre Vás 9 komfortne zariadených štúdií s kapacitou pre 2 až 4 osoby:
- tri 2-lôžkové,
- päť 3-lôžkových,
- jedna 4-lôžková.

K výbave každého štúdia patrí televízor, bezplatné WiFi pripojenie na internet, balkón (izby 7 a 8 disponujú terasou) a kuchynský kútik so sporákom, chladničkou a kompletným kuchynským príslušenstvom s riadom. Samozrejmosťou všetkých štúdií je vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Na prízemí rekreačného domu je hosťom k dispozícii príjemná spoločenská miestnosť s posedením a televízorom so satelitným príjmom (kapacita pre 30 osôb). Nechýba tu ani veľká kompletne vybavená kuchyňa vhodná na prípravu vlastného stravovania spolu s ďalšími tromi toaletami, vyčlenenými zvlášť pre dámy a zvlášť pre pánov. Pre zabezpečenie komfortu ubytovaných hostí je objekt dovybavený taktiež infra saunou pre 3 osoby.

Príjemný relax si všetci ubytovaní hostia môžu vychutnávať v pekne upravenej záhradnej časti ubytovania s dvomi veľkými altánkami, v ktorých je zabezpečená možnosť grilovania a opekania. Nechýba tu ani trampolína, detské hračky či možnosť zapožičania si bicyklov s prilbami. V prípade záujmu Vám taktiež radi zabezpečíme stravovanie formou raňajok a večerí či objednanie pečeného prasiatka. Pre firmy zapožičiavame zdarma plátno s projektorom na premietanie prezentácií. Tešíme sa na Vašu návštevu.