Útulná chata na okraji lesa.

Chata Matias sa nachádza v tichom prostredí lesa, za obcou Kunerad, v chatovej oblasti Stránske – Brezie v Rajeckej doline. Výborná poloha chaty ponúka široké možnosti pre pešiu turistiku, cykloturistiku či hubárčenie. Vašu dovolenku si tu môžete spríjemniť aj mnohými výletmi za poznaním prírodných a historických krás (Poluvsianská skalná ihla, Turská skala, Lietavský hrad). Za zábavou a relaxom v bazénoch sa vyberte na termálne kúpalisko Laura v Rajeckých Tepliciach, kde si je možné zahrať aj volejbal či futbal. V zimnom období si užijete skvelú lyžovačku v blízkom lyžiarskom stredisku Ski Rajecká Lesná.

Chata Matias Vám ponúka príjemné ubytovanie počas celého roka, a to až pre 20 osôb. Je ideálnou voľbou pre rodiny s deťmi a skupiny dobrých priateľov, ktorí si chcú oddýchnuť od ruchu mesta a načerpať novú energiu v nádhernom pokojnom prostredí lesa.

Na prízemí chaty sa nachádza veľká spoločenská miestnosť s posedením, krbom a detským kútikom. Samozrejmosťou je televízor so satelitným príjmom a CD/DVD prehrávač. V týchto priestoroch je možné v prípade potreby využiť rozkladací gauč ako prístelku pre štyri osoby a navyše Vám poskytneme aj prenosnú rozkladaciu posteľ pre dve ďalšie osoby. Chutné pokrmy si budete môcť pripravovať v plne vybavenej kuchyni s keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, umývačkou riadu a chladničkou s mrazničkou. Na prízemí objektu sa ďalej nachádzajú dve samostatné kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou.

Na poschodí sú umiestnené dve 2-lôžkové spálne, jedna prechodná 2-lôžková spálňa a dve 4-lôžkové spálne. V jednej zo spálni nájdete televízor so satelitným príjmom a CD/DVD prehrávač. V celej chate môžu hostia využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Pre odpočinok je ideálna aj krytá terasa s posedením, grilom a kotlíkom na guľáš. Pre opekanie je pripravené posedenie pri ohnisku. Parkovanie Vašich áut je zaistené na parkovisku s kamerovým systémom, priamo pri ubytovaní.

Pobyt v tomto príjemnom prostredí Vám môže vylepšiť aj návšteva blízkeho Penziónu Kunerad, kde sa môžete naobedovať alebo si len tak posedieť pri pivku a víne s priateľmi. V ponuke sú taktiež rôzne wellness procedúry či bowling. Váš pobyt u nás bude jednoducho plný oddychu a zábavy. Tešíme sa na Vašu návštevu!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty