Rodinná dovolenka pod Belianskými Tatram

Drevenica Anka je situovaná v rázovitej obci Ždiar pod Belianskymi Tatrami. Hosťom ponúkame ubytovanie s celkovou kapacitou 18 pevných lôžok + 2 prístelky. K dispozícii je nasledovné rozloženie izieb:

- Apartmán (1x2, 1x4) s televízorom, satelitom, vlastným sociálnym zariadením (sprchovací kút, umývadlo, toaleta) a kompletne vybavená kuchyňa (plynový sporák s elektrickou rúrou, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica).
- Dve samostatné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky. Každá s televízorom, satelitom a vlastným sociálnym zariadením (sprchovací kút, umývadlo, toaleta).
- Dve samostatné štvorlôžkové izby. Každá s televízorom, satelitom a vlastným sociálnym zariadením (sprchovací kút, umývadlo, toaleta).

V drevenici je aj spoločenská miestnosť s televízorom, posedením a detským kútikom. Nechýba ani spoločná zariadená kuchyňa (plynový sporák s elektrickou rúrou, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica) s posedením.

Lyže a bicykle si môžete odložiť v technickej miestnosti. Z altánku si vychutnáte grilované špeciality a krásny výhľad na okolitú prírodu. Ubytovanie stojí v tichej časti obce. Je ideálne hlavne pre rodiny s deťmi.

Ubytovaní hostia môžu využiť zľavy:
- lyžiarske stredisko Strachan - 20%
- požičovňa lyžiarskeho výstroja - 10%
- termálne kúpalisko AquaCity Poprad 20%

V blízkom okolí je obľúbená turistika, cykloturistika, lyžovanie, kultúrne pamiatky a historické mestá. Zaujímavou je určite prechádzka Chodníkom korunami stromov, ktorý sa nachádza neďaleko našej drevenice. Tešíme sa na Vás!