Goralská reštaurácia s krbom

Penzión Adamják je situovaný v prekrásnej prírode na okraji rázovitej podtatranskej obce Ždiar. Kvalitné ubytovanie, tiché prostredie a neopakovateľný výhľad na Tatry nie len z terasy penziónu ale aj priamo zo samotných izieb. Príďte sa k nám zrelaxovať, oddýchnuť si, načerpať nových síl potulkami po krásnych zákutiach Belianských Tatier. Turistické trasy, možnosť cyklistiky či lyžovania len 200 metrov od ubytovania v lyžiarskom stredisku Ski Centrum Strachan a Ski Ždiar Strednica (400 metrov). Toto a ešte omnoho viac tu čaká iba na Vás.

Ponúkame Vám komfortné ubytovanie v pohodlne zariadených troch dvojlôžkových izbách, troch trojlôžkových izbách s možnosťou prístelky a jednej väčšej rodinnej izbe s kapacitou 5 lôžok (z toho jedna prístelka). Každá izba je vybavená televízorom, WiFi pripojením na internet a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom.

Súčasťou penziónu je štýlová goralská reštaurácia s krbom, v ktorej majú hostia zabezpečené chutné stravovanie. Podávané sú raňajky kontinentálnou formou a večere tradičnej slovenskej ale i zahraničnej kuchyne. Pôžitkom pre hostí je posedieť si a vychutnávať krásny výhľad na štíty Tatier priamo z penziónovej terasy s vonkajším posedením, zatiaľ čo občerstviť sa môžu nápojmi v bare.

Pre spríjemnenie pobytu nechýba biliard, stolný futbal, šach či elektronické šípky. K dispozícii je Vám aj hojdačka a záhradné posedenie s možnosťou grilovania a opekania. Veríme, že sa Vám u nás bude páčiť a radi sa vrátite. Tešíme sa na Vašu návštevu.