Krásny penzión s reštauráciou a wellness

Zrekonštruovaný Penzión Gazda sa nachádza v rázovitej obci Ždiar medzi pohoriami Spišská Magura a Belianske Tatry. Príďte si k nám vychutnať perfektné jedlo v našej reštaurácii alebo načerpajte novú silu vo wellness centre s relaxačnou zónou, fínskou saunou a perličkovou vaňou.

Objavovať krásy prírody môžete na mnohých turistických chodníčkoch prechádzkou okolím. Milovníci cyklistiky si na svoje prídu v blízkom bike parku. Veľa zábavy zažijete aj na bobovej dráhe, tubingovej dráhe či trampolínach strediska Sun Bachledka. Počas zimy si zalyžujete v miestnych lyžiarskych strediskách Ski centrum Strednica alebo Ski centrum Strachan, prípadne aj v blízkom stredisku Ski Bachledova dolina - Jezersko.

Penzión Gazda je Vám k dispozícii počas celého roka. Ponúka Vám štýlové ubytovanie v 5 komfortných mezonetových apartmánoch s celkovou kapacitou pre 18 osôb. Vybrať si tu môžete z nasledovných možností:

• 2x apartmán pre 2 až 3 osoby, tvorený 2-lôžkovou spálňou, obývacou miestnosťou s televízorom so satelitným príjmom a gaučom s možnosťou jednej prístelky. Súčasťou apartmánov je francúzske okno, z ktorého vidieť krásnu prírodu navôkol. Oba apartmány disponujú vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou.
• 2x apartmán pre 2 až 4 osoby s 2-lôžkovou spálňou s televízorom, obývacou miestnosťou s televízorom so satelitným príjmom a gaučom s možnosťou dvoch prísteliek. Každý apartmán má balkón s krásnym výhľadom na okolie a kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou.
• 1x apartmán pre 2 až 4 osoby, tvorený 2-lôžkovou spálňou s televízorom, obývacou miestnosťou s televízorom so satelitným príjmom a gaučom s možnosťou dvoch prísteliek. V apartmáne je k dispozícii francúzske okno s výhľadom na okolie a kúpeľňa s vaňou a toaletou.

Na prízemí penziónu sa nachádza spoločenská miestnosť vybavená detským kútikom s hračkami a spoločenskými hrami, stolným futbalom či biliardom. V modernom wellness centre s relaxačnou zónou môžete vyskúšať účinky fínskej sauny a perličkového kúpeľa.

V spoločných priestoroch penziónu je hosťom k dispozícii aj jedna spoločná plne vybavená kuchyňa s plynovým sporákom, chladničkou, mikrovlnou rúrou, kávovarom a rýchlovarnou kanvicou. Tradičné slovenské jedlá si môžete vychutnať v našej reštaurácii. Môžete sa spoľahnúť, že všetky jedlá sú pripravované z čerstvých a kvalitných domácich surovín.

Parkovanie áut je zabezpečené priamo pri penzióne. Príďte sa zrelaxovať do Penziónu Gazda a zažijete jedinečnú dovolenku v Belianskych Tatrách. Tešíme sa na Vás!