Vonkajší bazén,pin-pong,pokoj v záhrade

Penzión Smolenice sa nachádza v prekrásnom prostredí Malých Karpát, v okrajovej časti malebnej obce Smolenice, len necelé 2 km od kúzelného Smolenického zámku. Vďaka veľmi dobrej polohe v blízkosti rôznych atrakcií a bohatých možností aktívneho oddychu v okolí je ideálnou voľbou pre milovníkov prechádzok, hubárčenia, turistiky či spoznávania prírodných aj kultúrno-historických skvostov kraja.

Váš pobyt si tu môžete spríjemniť napríklad náučnou prechádzkou po chodníku k hradisku Molpír, vystúpiť na Havraniu skalu, navštíviť spomínaný hrad s rybníkom alebo neďalekú zrúcaninu hradu Ostrý Kameň. Nezabudnuteľným zážitkom však pre Vás bude návšteva jaskyne Driny, kde Vám spoločnosť budú robiť tunajšie netopiere. Nadšenci pre bicyklovanie si tu taktiež prídu na svoje a to vďaka veľmi dobre označeným cyklotrasám po okolí. Najmä v letných teplých mesiacoch si na blízkych vodných nádržiach Horné Orešany a Buková dovolenku vychutnajú hostia obľubujúci kúpanie, vodné športy a romantické člnkovanie.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v Penzióne Smolenice s celkovou kapacitou 22 lôžok. Hosťom radi doprajeme komfort a pohodlie v piatich samostatných izbách (štyroch 2-lôžkových a jednej 3-lôžkovej) a troch apartmánoch (dvoch 3-lôžkových a jednom 5-lôžkovom).

Každá izba aj apartmán je vybavený televízorom so satelitným príjmom a vlastnou kúpeľňou s toaletou. Apartmány sú navyše doplnené o balkóny a vlastné plne zariadené kuchyne. Jedna ďalšia spoločná kuchyňa slúži hosťom zo samostatných izieb. V jej výbave, podobne ako v apartmánových kuchyniach, nájdu hostia všetko potrebné na prípravu chutnej stravy či občerstvenia. Využívať tu môžu elektrický/plynový sporák s rúrou, chladničku s mrazničkou, mikrovlnnú rúru, kávovar, rýchlovarnú kanvicu, kompletný kuchynský riad a jedálenské posedenie. Samozrejmosťou je taktiež možnosť využívanie WiFi pripojenia na internet.

Vo vonkajšej časti objektu s terasou, posedením a otvoreným ohniskom si môžu hostia dopriať pohodu pri opekaní obľúbených klobások alebo sa zahrať basketbal, stolný tenis či si zapožičať bicykel a spraviť si tak krátku obhliadku okolia. Len pár desiatok metrov od ubytovania sa nachádzajú miestne potraviny, reštaurácia aj autobusová zastávka. Pohodlné parkovanie Vašich áut je možné priamo vo dvore penziónu.

Ak túžite po dovolenke plnej relaxu a pohody v kombinácii s komfortným ubytovaním, srdečne Vám k nám pozývame a tešíme sa na Vašu návštevu!