Moderné, blízko Jasná, Tatralandia

Otvorte s nami bránu do Nízkych Tatier! Penzión Chopok - Apartments sa nachádza na okraji obce, vedľa riečky Demänovka. Penzión je obklopený najvyššími pohoriami našej krásnej krajiny a Liptova.

Z penziónu máte všade blízko. Prve zjazdovky začínajú 3,5 km od penziónu v SKI-centre ŽIARCE Pavčina Lehota aj s večerným lyžovaním. V období letnej sezóny je tu aj bobová dráha. Najznámejšie stredisko JASNA NIZKE TATRY - Chopok je od penzión len 8,5 km, Aquapark Tatralandia a jazero Liptovská Mara 5 km. Jaskyne: Demänovská ľadová jaskyňa 3,5 km, Demänovská jaskyňa Slobody 4,5 km.

Hosťom ponúkame nadštandardné ubytovanie v apartmánoch s celkovou kapacitou 30 lôžok. Každý apartmán má kuchynku, kúpeľňu so sprchou a WC. K dispozícii je vonkajšie posedenie pri horskom potôčiku, altánok, gril, úschovňa na lyže a na bicykle, sušiče lyžiarok, WiFi internet a detské ihrisko. Po dohode je možnosť zabezpečenia raňajok alebo polpenzie v reštaurácii s kvalitnou kuchyňou vzdialenej len 30 metrov od objektu.

Prízemie
3x Apartmán pre 2+1 osôb:
vstupná predsieň s vybaveným kuchynským kútom (elektrická 2-platnička, chladnička, rýchlovarná kanvica, mikrovlnka), WC/sprcha, LCD-TV/SAT/ rádio, WiFi internet pripojenie, spálňová časť s 2 lôžkami + prístelka

1x Apartmán pre 2+2+1 osôb:
vstupná predsieň s vybaveným kuchynským kútom (elektrická 2-platnička, chladnička, rýchlovarná kanvica, mikrovlnka), WC/sprcha, LCD-TV/SAT/ rádio, WiFi internet pripojenie,
dve samostatné spálne so 4 lôžkami + prístelka

I. Poschodie
2x Apartmán pre 2+1 osôb:
vstupná predsieň s vybaveným kuchynským kútom – elektrická 2-platnička, chladnička, varná kanvica, mikrovlnka, spálňová časť s 2 lôžkami + prístelka, (WC/sprcha, LCDTV/SAT, rádio ,WiFi internet pripojenie)

2x apartmán pre 2+2+1 osôb:
dve samostatné spálne so 4 lôžkami + prístelka, vstupná predsieň s vybaveným kuchynským kútom - elektrická 2-platnička, chladnička, varná kanvica, mikrovlnka, (WC/sprcha, LCD-TV/SAT rádio , WiFi internet pripojenie)

Apartmány máju vlastný balkón alebo terasu (okrem dvoch 2-posteľových apartmánov).