Pekné, výhodné ubytovanie v TOP lokalite

Príďte si oddýchnuť do nádhernej mestskej časti Liptovského Mikuláša, Demänovej, kde Vás srdečne privítame v našom Ubytovaní Michaella. Od nás to budete mať blízko k tým najzaujímavejším atrakciám Liptova.

Len na skok od Demänovej sa nachádza Demänovská dolina, kde spoznáte podzemnú krásu obidvoch demänovských jaskýň, poprechádzate sa popri priezračnom Vrbickom plese alebo sa s blízkymi vydáte na túru do okolitých Nízkych Tatier. Zaujímavá je rovnako plavba výletnou loďou na Liptovskej Mare, kde si prídu na svoje aj milovníci vodných športov a rybolovu. Dokonalý relax zažijete na termálnom kúpalisku Termal Raj Liptovský Ján i Aquaparku Tatralandia, kde sa navyše zabavíte s celou rodinkou v Zoo kontakt, Dome hore nohami alebo svete miniatúr Tatrapolis. Zimné obdobie na Liptove je atraktívne najmä pre lyžiarov, ktorí sa potešia upraveným svahom lyžiarskeho strediska Jasná - Nízke Tatry, Ski Centra Opalisko Závažná Poruba a mnohých ďalších v okolí.

Naše novovybudované ubytovanie je Vám plne k dispozícii počas celého roka a ponúka Vám celkovú kapacitu pre 13 osôb. Máme k dispozícii dva objekty. V prvom Vás ubytujeme v troch izbách v tomto rozložení:
- jedna 2-lôžková izba,
- jedna 3-lôžková izba s balkónom,
- jedna 4-lôžková izba.

V druhom objekte sa nachádza jeden 2-lôžkový apartmán s možnosťou dvoch prísteliek a balkónom. Apartmán disponuje vlastným vchodom.

Každá ubytovacia jednotka disponuje vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Hostia ubytovaní v izbách využijú priestory spoločenskej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom, rádiom, detskými hračkami a spoločnou kompletne vybavenou kuchyňou. Nachádza sa tu plynový sporák s elektrickou rúrou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou a jedálenský stôl so stoličkami.

V apartmáne so samostatným vchodom sme pre Vás navyše pripravili vlastnú obývaciu miestnosť so stolom, stoličkami a pohodlným gaučom. Gauč Vám v prípade záujmu prichystáme ako prístelku pre 2 osoby. Tu si pokojne pozriete televízor so satelitným príjmom alebo si posedíte na balkóne, na ktorý sa dostanete z obývacej miestnosti ako aj zo spálne apartmánu. Súčasťou apartmánu je vlastná kuchynka s elektrickým sporákom s rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou.

V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Ak nás navštívite s malým dieťatkom, radi Vám poskytneme aj detskú postieľku. Vaše voľné chvíle môžete v kruhu blízkych tráviť na krytej alebo otvorenej terase s posedením. Zaiste oceníte možnosť grilovania a opekania na ohnisku. Na úschovu lyží a bicyklov Vám poslúži priestor v garáži a Vaše autá si bezpečne zaparkujete priamo pri ubytovaní na oplotenom pozemku.

Príďte si oddýchnuť od pracovného ruchu na Liptov a ubytujte sa v našom komfortnom Ubytovaní Michaella. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami!