Utulné ubytovanie vhodné pre rodiny

Ubytovacie zariadenie Privát MAJO nájdete na Liptove, v Liptovskom Mikuláši, v časti Bodice. Ponúka celoročné ubytovanie s kapacitou pre 28 hostí v týchto izbách a apartmánoch:

- troch 2-lôžkových izbách s možnosťou prístelky,
- dvoch 3-lôžkových izbách s možnosťou prístelky,
- jednom 2-lôžkovom štúdiu s možnosťou dvoch prísteliek,
- jednom 4-lôžkovom apartmáne s dvomi 2-lôžkovými spálňami,
- jednom 5-lôžkovom apartmáne, s jednou 2-lôžkovou a jednou 3-lôžkovou spálňou.

Izby sú situované v jednej budove, sú tak vhodné pre jednotlivcov, páry ale aj väčšiu skupinu s prenajatím objektu ako celku. V každej izbe a apartmáne sa nachádza vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou, televízor so satelitným príjmom, chladnička a WiFi pripojenie na internet. Apartmány a štúdio sú dovybavené aj vlastnou kuchyňou. Pre hostí ubytovaných v izbách je k dispozícii spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom a kompletne zariadenou kuchyňou. Vo všetkých priestoroch je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

U nás si môžete zahrať aj stolný tenis a nechýba ani úschovňa na bicykle, lyže a sušiče na lyžiarky. V záhrade je pre Vás pripravený altánok s krbom, posedením ako aj veľký priestor na loptové hry. Pre deti je pripravené detské ihrisko, preliezky, šmýkačky a hojdačka. Parkovanie áut priamo pred ubytovaním.

Od nás to budete mať blízko do Jasnej, kde si na svoje prídu najmä turisti a lyžiari. Výborný oddych ako aj celoročnú zábavu si doprajete v Aquaparku Tatralandia, Termal Raji Liptovský Ján alebo vo vodnom raji Bešeňová. Neďaleko od ubytovania je situovaná aj zastávka skibusu, ktorý Vás dopraví do lyžiarskeho strediska Jasná - Nízke Tatry. Tešíme sa na Vašu návštevu v Priváte MAJO!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá, Fajčiarov