Objekt - bez domácich, súkromie, pohoda.

Pokojný PRÁZDNINOVÝ DOM MARIKA je umiestnený pri vstupe do jedinečnej Demänovskej doliny, necelé 4 km od Liptovského Mikuláša, v mestskej časti Liptovský Mikuláš - Bodice. Ideálny je pre 2-3 spriaznené rodiny alebo skupinu priateľov a známych, hľadajúcich ubytovanie hlavne počas leta.

Objekt sa prenajíma ako celok. Na prízemí ubytovania sa nachádza spoločenská miestnosť s biliardom, šípkami, televízorom so satelitným príjmom, knižnicou, spoločenskými hrami, pohodlným posedením a krbom. Rovnako tu využijete plne vybavenú kuchyňu (el. spotrebičmi a kuchynským príslušenstvom) a kúpeľňu so sprchovacím kútom, vaňou a toaletou.

K pokojnému spánku sú Vám k dispozícii 4 spálne - jedna 2-lôžková, jedna 3-lôžková a dve 3-lôžkové s možnosťou pridať ešte detskú postieľku. Každá spálňa je vybavená televízorom so satelitným príjmom. Maximálny komfort z ubytovania poskytujú tiež ďalšie dve kúpeľne s toaletami. Z dvoch 3-lôžkových spální sa ľahko dostanete na balkón s posedením. V celom objekte je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Veľký dvor poskytuje možnosť posedenia na terase, výhľad na skalku, oddych na vonkajšom posedení pri grile či rôznych aktivít - využívanie hojdačky, hranie stolného tenisu, badmintonu a iných hier. K dispozícii je aj garáž na uschovanie bicyklov, prípadne iného športového príslušenstva. Autá zaparkujete na 4 nezávislých parkovacích miestach. Celý objekt je obklopený zeleňou a tečie popri ňom potôčik, ktorý dotvára pokojnú pohodovú atmosféru. Príďte sa o tom presvedčiť sami. Tešíme sa na Vás!

Čo ponúka okolie? Odporúčame Vám navštíviť blízke Demänovské jaskyne, vyhľadávané turistické stredisko Jasná Nízke Tatry, Liptovskú Maru, Zoo Kontakt, Aquapark Tatralandia a mnoho iného - od nás máte všetky atrakcie ako na dlani.


Neakceptujeme: Domáce zvieratá