Luxusný apartmán v Demänovej

Luxusne a štýlovo zariadenú Villu Lauru nájdete v turistami vyhľadávanej mestskej časti Demänová, patriacej mestu Liptovský Mikuláš.

Od nás to budete mať všade blízko. Odtiaľto sa môžete vybrať na turistiku pešou chôdzou alebo na bicykloch a tak spoznávať okolitú krásu Liptova. Zaplávať si, zabaviť sa, či zrelaxovať máte možnosť v bazénoch aquaparku Tatralandia, na vodnej nádrži Liptovská Mara ako aj vo vzdialenejšom Vodnom raji Bešeňová. Motokáry, štvorkolky, vodné skútre, lietanie na vrtuľníku alebo aerodynamickom tuneli, to je len malý kúsok toho, čo všetko tu môžete vyskúšať. Počas pobytu Vám odporúčame návštevu Demänovských jaskýň, Stanišovskej jaskyne, Medvedej štôlne v Žiari a iných zaujímavých miest. Počas zimy si skvele zalyžujete v miestnych lyžiarskych strediskách ako Jasná - Nízke Tatry, Ski Opalisko a FUN PARK Žiarce.

Villa Laura je Vám k dispozícií celoročne. Naši hostia môžu využívať dva apartmány, ktorých celková kapacita predstavuje ubytovanie pre 12 osôb. Radi u nás privítame menšie ako aj väčšie skupiny hostí i rodinky s deťmi.

Prvý 4-lôžkový apartmán s jednou spálňou je situovaný na prízemí objektu. Má samostatný vstup. Nájdete tu obývaciu miestnosť s televízorom so satelitným príjmom, rozkladacím gaučom, ktorý slúži aj ako prístelka pre dve osoby a spoločenskými hrami, ktoré si radi zahráte vo voľnom čase. Domáce jedlá si pripravíte v kuchyni s jedálenským posedením, elektrickou dvojplatničkou, elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a mrazničkou. Skvelý spánok si doprajete v 2-lôžkovej spálni s manželskou posteľou. Samozrejmosťou apartmánu je vlastná kúpelňa so sprchovacím kútom, umývadlom, uterákmi, papučami a samostatnou toaletou.

Druhý 8-lôžkový apartmán s tromi spálňami je situovaný na poschodí objektu. Taktiež má samostatný vstup. Priestranná obývacia miestnosť je vybavená televízorom so satelitným príjmom, rozkladacím gaučom s možnosťou dvoch prísteliek, pohodlným kreslom a spoločenskými hrami. Odtiaľto vedie vstup na balkón s posedením. Komfortne vybavenú kuchyňu ocení každá domáca gazdinka. Nájdete v nej jedálenské posedenie, keramickú varnú dosku, elektrickú rúru, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, umývačku riadu, chladničku s mrazničkou. V tomto apartmáne si doprajete pokojný spánok v niektorej z troch 2-lôžkových spálni (dvoch s manželskou posteľou a jednej so samostatnými lôžkami). Z jednej zo spální s manželskou posteľou vedie vstup na balkón. Rovnako tu nechýba kúpelňa s vaňou, umývadlom, uterákmi, papučami a samostatná toaleta. V celom objete je pre hostí dostupné bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V oplotenom objekte si v letných mesiacoch môžete posedieť na záhradnom sedení na terase alebo v altánku a niečo chutné si ugrilovať na prenosnom grile. Ak prídete s malým dieťatkom, detská postieľka Vám bude k dispozícii. Vaše autá si zaparkujete pri objekte. Liptov je obľúbeným miestom s bohatou ponukou možnosti, ako tráviť svoju dovolenku. Tak neváhajte a príďte sa ubytovať do Villy Laura. Tešíme sa na Vašu návštevu!