Rodinný rezort v Jasnej - výhodné ceny

Demänová Rezort – rodinný komplex apartmánov a chát, nachádzajúci sa priamo v susedstve najväčšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku – Jasná Nízke Tatry. Náš rezort je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku, oslavy aj mnohé väčšie akcie na Liptove.

Jedinečný komfort, vysoký štandard služieb a unikátny škandinávsky štýl apartmánov či chát – to je Demänová Rezort s celkovou kapacitou 220 osôb. Ponúkame ubytovanie v troch typoch ubytovaní:

- štandardných – štrnásť 2-lôžkových Apartmánov Relax (manželská posteľ + 2 prístelky), štyri 4-lôžkové Apartmány Comfort (manželská posteľ v jednej spálni, manželská posteľ v druhej spálni + 2 prístelky),
- loft – deväť 4-lôžkových Apartmánov Relax Loft (manželská posteľ v spálni, manželská posteľ v priestore nad obývacou izbou + 2 prístelky), tri 6-lôžkové Apartmány Comfort Loft (manželská posteľ v jednej spálni, manželská posteľ v druhej spálni, manželská posteľ v priestore nad obývacou izbou + 2 prístelky), dva 8-lôžkové Apartmány Deluxe Loft (manželská posteľ v jednej spálni, manželská posteľ v druhej spálni, dve manželské postele v priestore nad obývacou izbou + 2 prístelky),
- jednej 5-lôžkovej Chate Deluxe so saunou s tromi spálňami – v jednej jedno lôžko, v dvoch manželská posteľ + 2 prístelky na gauči,
- jednom 10-lôžkovom dome Vila Grand so štyrmi spálňami – v troch manželská posteľ, v jednej manželská posteľ a dva pevné lôžka + 2 prístelky na gauči.

Každá ubytovacia jednotka je vybavená telefónom, pracovným stolom a obývacím priestorom s televízorom a gaučovým sedením. Súčasťou každej ubytovacej jednotky je tiež jedna (alebo dve) vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom/vaňou a toaletou. Svoje chutné špeciality si môžete uvariť v prakticky vybavenej kuchyni. Všade je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Chata aj dom majú navyše krbovú piecku a možnosť posedenia na terase.

Gastronomické zážitky si môžete dopriať v našej reštaurácii. Na recepcii Vás okrem milého prístupu personálu čaká možnosť uschovania lyží aj platby kartou. Deti sa tu zabavia v kútiku s hračkami. K dispozícii máme tri detské postieľky. V apartmánoch je pobyt s domácim zvieratkom zakázaný. Parkovanie áut je priamo pri apartmánových domoch, aj chate a vile.

Už ste zvážili prijať pozvanie na zaujímavú dovolenku v prírode Nízkych Tatier, v našom Demänová Rezorte?

Ak áno, u nás sa nudiť nebudete. Výborná poloha zaručuje super podmienky na zimné športy na svahoch susedného strediska Jasná Nízke Tatry. V lete si zas prídu na svoje cyklisti aj turisti pri poznávaní krás okolia. V blízkosti sú Demänovské jaskyne, Aquapark Tatralandia, múzeá, zábavné aktivity – Hurricane Factory, Dom hore nohami, Kontakt ZOO a mnohé iné zaujímavosti. Skvelá je tiež Liptovská Mara na rybolov, plávanie aj zvýšenie adrenalínu v krvi. Príďte!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty