Štýlové ubytovanie v srdci Liptova!

Ubytovanie pri zvonici je situované v srdci Liptova v mestskej časti Demänová, ktorá patrí pod mesto Liptovský Mikuláš. Vďaka jeho ideálnej polohe sa odtiaľto ľahko dostanete ku všetkým atrakciám, ktoré tento kraj ponúka. Adrenalín si zvýšite na Lanovej bobovej dráhe, vodných atrakciách na Liptovskej Mare, na tobogánoch aquaparku Tatralandia, dotýkaním sa zvierat v ZOO kontakt alebo zalietaním si v Huricane Factory. Krásy okolitej prírody spoznáte na povrchu, ako aj pod zemou v Demänovskom systéme jaskýň. Počas zimy si zalyžujete na zjazdovkách lyžiarskych stredísk ako sú Jasná, Iľanovo - Košútovo, Liptovský Mikuláš - Podbreziny alebo Ski Žiarce - Pavčina Lehota.

Ubytovanie pri zvonici je Vám k dispozícii počas celého roka. Naši hostia môžu využívať jednu zo 4 izieb štúdiového typu ako aj jeden apartmán. Celková kapacita ubytovania je prispôsobená pre 13 až maximálne 17 hostí, ktorí tu môžu prežiť príjemne strávenú dovolenku. Ubytovanie sa dá prenajať ako celok, prípadne po jednotlivých izbách. Na výber máte z týchto variant:

- jedna 2-lôžková izba s manželskou posteľou;
- dve 2-lôžkové izby s manželskou posteľou a gaučovým sedením, ktoré slúži pre prespanie jednej osoby;
- jedna 4-lôžková izba s manželskou posteľou, poschodovou posteľou a gaučovým sedením, ktoré slúži pre pohodlný spánok jednej osoby;
- jeden 3-lôžkový apartmán, ktorý má v spálni manželskú posteľ a samostatné lôžko a v obývacej časti gaučové sedenie, slúžiace ako prístelka pre jednu osobu.

Každá z izieb má vo výbave televízor so satelitným príjmom, kuchynský kút a kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Izby na poschodí sú navyše dovybavené balkónom. V apartmáne môžete využívať obývaciu miestnosť s gaučovým sedením, televízorom so satelitným príjmom a kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Svoj voľný čas môžete tráviť v spoločenskej miestnosti na prízemí ubytovania, v ktorej je Vám k dispozícii krbová piecka, televízor so satelitným príjmom a CD prehrávač. Táto miestnosť je prepojená s plne vybavenou kuchyňou, slúžiacou na prípravu chutných pokrmov. V celom objekte je zaistené WiFi pripojenie na internet.

Na pekne upravenej záhrade si oddýchnete na vonkajšom posedení v altánku alebo na terase. Milovníci dobrého jedla si tu môžu pripraviť špeciality na grile, ohnisku ako aj v kotlíku. Našich najmenších poteší detské ihrisko s pieskoviskom, preliezkami a šmýkačkou. Po dohode s majiteľom je možnosť využívať aj tenisový kurt priamo pri ubytovaní. Svoje bicykle a lyže si uchováte vo vyhradenom priestore ubytovania. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní.

Dostať sa ku všetkým atrakciám Liptova a užívať si bohaté možnosti, ktoré tento kraj ponúka nielen v období dovolenkového času, ako aj mimo neho môžete u nás, v Ubytovaní pri zvonici. Tešíme sa na Vás!